poszukuje osoby z VT600 okolice GORLIC i NOWEGO SĄCZA
Odpowiedz do tematu

bynus
[Usunięty]
: poszukuje osoby z VT600 okolice GORLIC i NOWEGO SĄCZA
Witam



Poszukuje osób które mają Honde vt600 z okolic Gorlic i Nowego Sącza bo chciałem sobie obejrzeć motor na żywo (bo nie miałem okazji) i moze nawet ktoś by mi pozwolił sie przejechać :-D





Proszę o kontakt

:
Z tą jazdą, to chyba Cię poniesło :mrgreen:

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
Sub
[Usunięty]
:
Proponuje zadac sobie troche trudu, zapoznac sie z listą i dogadac sprawe na pw.

Albo podjedz w weekend do Zdyni - tam wybór będzie wiekszy...:)

bynus
[Usunięty]
:
z tym przejechaniem sie motorem to jeszcze nie tak strasznie przesadziłem :mrgreen: dla mnie jest kwestia przejazdu paru metrów i bede zadowolony jak małe dziecko :-P

:
bynus napisał/a:
z tym przejechaniem sie motorem to jeszcze nie tak strasznie przesadziłem :mrgreen: dla mnie jest kwestia przejazdu paru metrów i bede zadowolony jak małe dziecko :-P


Całkowity zakaz używania niecenzuralnych słów powstrzymuje mnie przed napisaniem dosadnie co myślę o "tym" przejechaniu się...



Dlatego w ogólnym zarysie — to jest jak z kobietą... jedziesz na całego albo wcale :mrgreen:

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group