co zamiast seryjnego wydechu
Odpowiedz do tematu

: co zamiast seryjnego wydechu
powiem tak, sąsiad ma Harleya. Jak sąsiad wyjeżdża, to ja o tym wiem, jak ja wyjeżdżam, to tylko ja o tym wiem, a dobrze by było, żeby sąsiad też wiedział.

co polecacie zamiast fabrycznego wydechu?

:
Do kolegii Edzia. On ponoć czyni cuda z wydechami... :evilek:

:
Możesz też zamontować syrenę. Sąsiad usłyszy na pewno :mrgreen:

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
derek99 napisał/a:
Do kolegii Edzia. On ponoć czyni cuda z wydechami... :evilek:

Polecam sam korzystałem z jego usługi. :ride:

"...kupiłem a mówią, że nie kupisz miłości "
:
@dzej dzej - pomysł z syreną rewelacyjny, z pewnością skuteczność 10/10 ale jakoś mało w tym finezji
@raffen, derek - możecie coś więcej napisać o koledze Edziu i jego cudach? może być na PW

:
kal800, posluchaj na yt co robi z wydechem ed https://www.youtube.com/r...=ed+haus+shadow
U siebie mam wypruty wydech wstawioną rurę nawiercaną od dołu i brzmi tak https://www.youtube.com/w...a2S1Mw9xFC_rXJA

Ewentualnie weź długi pręt i przepij komory w wydechu i już bedzie głośniej :evilek:

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Ja mam tłumiki Cobra osobiści jestem z nich bardzo zadowolony, podoba mi się bardzo dźwięk i wygląd co prawda już kupiłem motocykl z nimi a wiem że są drogie to sam ocenisz czy warto. Na pewno dużo taniej będzie od Edzia


Tu jest stary filmik nagrany w innym celu, ale jest dźwięk co prawda na filmiku są DB killery wiec bez nich będzie dużooooo głośniej.
Filmik

:
Cześć.Mam pytanie odnośnie wydechu w VT 750 C2 ACE RC 44.Zastanawiam się nad zmianą seryjnego wydechu na wydech z modelu RC50(podwójny) Może ktoś się orientuje czy jest szansa bez wiekszych przeróbek dopasować tłumiki do mojego Moto.Dziekuje za podpowiedź

marekk
:
derek99 napisał/a:
Do kolegii Edzia. On ponoć czyni cuda z wydechami... :evilek:


Dziś robiłem od wersji na kardanie z miejscowości Łazy . Wczoraj starszy model z Warszawy ,w ubiegłym tyg. też jedną sztukę ,więc dość często psuję kominy od 750-k.Sporo z nich jest potraktowane wcześniej wiertarą więc chyba czują niedosyt.

EdHaust

Szalony spawacz-ślusarz-506436737
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group