Zamienniki cewek
Odpowiedz do tematu

: Zamienniki cewek
Witam!
Nadszedł czas wymiany przewodów wysokiego napięcia, niestety okazało się że cewki z przewodami są nierozbieralne. Cena oryginału taka że się nogą przeżegnałem. Pomyślałem że w takim wypadku cewki też można zmienić bo nie zaszkodzi :mrgreen: I teraz następuje pytanie jakie zamienniki tych nieszczęsnych cewek nie za miliony cebulionów. Jakieś oznaczenia zamienników, ewentualnie od czego innego będą pasowały?
Dziękuję za pomoc i wyrozumiałość.
Pozdrawiam

:
Cewki można oddzielić od przewodu. Tam są nakrętki dociskające które trzeba odkręcić. Następnie wykręcić przewód z wkręta wymienić na nowy i zakręcić z powrotem

:
No właśnie nie do końca chyba, bo jak je oglądałem to są takie jakby nakrętki, ale wyglądają jakby to jeden odlew był z obudową. I wszędzie gdzie szukałem czy nowe czy używane to były razem z przewodami wysokiego napięcia. Dla pewności jeszcze jutro sprawdzę delikatnie czy to całość ale wydaje mi się że tak. :-(

:
A mi się nie wydaje. Zerknij tu https://www.partzilla.com...xe/wire-harness

:
Byłem, sprawdziłem, z duszą na ramieniu i delikatnie, ale się odkręcają. Więc Skorupek miałeś rację :thx: Będziesz w Świnoujściu to stawiam piwo. :toast: Dziękuję bardzo za pomoc.

Pozdrawiam :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group