/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA. Chromowanie Poznań ul: Skibowa 53.
Autor Wiadomość
Marek290256 

Motocykl: HONDA SHADOW VT 750
Wiek: 68
Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 96
Skąd: Olsztyn W-M
Wysłany: 2017-10-07, 13:25   UWAGA. Chromowanie Poznań ul: Skibowa 53.

Witam. Mam pytanie dotyczące chromowania w Poznaniu na ul: Skibowej 53. Czy ktoś z uczestników forum chromował tam części i jaka jest opinia o jakości usługi. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Marek290256 2017-10-20, 09:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcin k 
KARDAN SHADOG

Motocykl: VTX1300R
Wiek: 49
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 479
Skąd: Rokietnica k. P-nia
Wysłany: 2017-10-10, 08:16   

to jakiś no name pewnie robią tanio czyli ch..wo. chcesz dobrze czyli nie może być tanio ART-MET Kolejowa Poznań. Nie ma kotleta w cenie kaszanki.
_________________
Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
 
 
Marek290256 

Motocykl: HONDA SHADOW VT 750
Wiek: 68
Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 96
Skąd: Olsztyn W-M
Wysłany: 2017-10-17, 16:24   Chromowanie Poznań ul: Skibowa 53.

Witam.
Zacznę od początku.
Ogłoszenie z ofertą chromowania części znalazłem na OLX szybkie terminy ceny konkurencyjne zachęcały. Dziś otrzymałem paczkę z moimi częściami dodam że są w takim stanie jak wysłałem to znaczy nie zrobiono nic do czego Pan Micha…….ski się zobowiązał czas wykonania usługi sam ustalił na dwa tygodnie. Od połowy czerwca br. do dziś 17.10.2017 roku prowadziłem z tym Panem korespondencję emailowa telefonów oczywiście nie odbierał na pocztę głosową nie mogłem się nagrać (poczta była pełna widocznie nie tylko ja dopominałem się o swoje części). Moja cierpliwość się kończyła a obawa że stracę części skłoniła mnie aby o tej sprawie zawiadomić Policję o czym Pan M został poinformowany (ma konto na facebooku, allegro, OLX) jest to wyjątkowo nieuczciwy rzemieślnik niegodny prowadzenia firmy usługowej. Ostrzegam przed tym Panem Mich…… skim z Poznania ul: Skibowa 53. Ja się nabrałem na jego ogłoszenie z OLX dlatego was szanowni motocykliści ostrzegam. A może by tak założyć taki spis Panów M z całej Polski których nie polecamy? Nie dajmy zarabiać oszustom. Pozdrawiam.
 
 
januszek 


Motocykl: Yamaha 1900 Stratoliner
Wiek: 67
Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 1413
Skąd: Działdowo
Wysłany: 2017-10-17, 23:54   

Masz bliżej w Rypinie 3-4 dni i odbierasz części pochromowane na miedzi - robota extra.
_________________
Życie jest piękne , ale oglądane zsiodła z V-ką między nogami
 
 
Jerson 
Jarek


Motocykl: IKARUS GL 1500
Wiek: 52
Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 1817
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-10-18, 07:16   Re: Chromowanie Poznań ul: Skibowa 53.

Marek290256 napisał/a:
A może by tak założyć taki spis Panów M z całej Polski których nie polecamy? Nie dajmy zarabiać oszustom. Pozdrawiam.


Masz taki dział polecam/nie polecam - tam możesz to wrzucić a jak szukasz kogoś godnego polecenia to zajrzyj tam :-)
_________________
Pozdrawialski
Jerson

"Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die!" - Jethro Tull
 
 
Marek290256 

Motocykl: HONDA SHADOW VT 750
Wiek: 68
Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 96
Skąd: Olsztyn W-M
Wysłany: 2017-10-18, 18:09   Chromowanie Poznań ul: Skibowa 53.

Dziękuję za odzew to co napisałem nie jest ani zemstą ani też formą odwetu. Jak każdy klient ja też chcę aby zawarte umowy były przestrzegane. Pozdrawiam kolegów motocyklistów 5WG.
 
 
marcin k 
KARDAN SHADOG

Motocykl: VTX1300R
Wiek: 49
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 479
Skąd: Rokietnica k. P-nia
Wysłany: 2017-10-19, 09:49   

sam siebie zacytuję "to jakiś... nie ma kotleta w cenie kaszanki" koniec cytatu :-) :-P nie ma cudów kilka razy miedziucha na to chrom - nie może być tanio, po sezonie często firmy meblarskie się za to biorą ale nie mają technologii i jest j.w.
_________________
Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
 
 
lucasPoznan 

Motocykl: BMW R52
Wiek: 51
Dołączył: 01 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-04-01, 12:37   Re: Chromowanie Poznań ul: Skibowa 53.

Witam Wszystkich!
Postaram się wam wytłumaczyć zaistniałą sytuacje Pana o nicku Marek290256.
Po pierwsze: dla wiadomości Was wszystkich - nie jest to firma no name, nazwa firmy to GALWANOTEC, a ja jestem jej właścicielem.
Od 15 lat przeprowadzamy proces renowacji części do samochodów zabytkowych, mamy szerokie grono zadowolonych klientów. Jesteśmy od lat otwarci na rynek niemiecki, więc jakość wykonanych przez nas elementów jest równa oryginałowi, a w niejednym przypadku nawet lepsza od oryginału. Elementy chromowane przez nas są na podkładzie miedźi i co najmniej 3krotnie miedziowane.

Druga sprawa Panie Marku: Wysłał nam Pan używane tłumiki motocyklowe. Zaznaczę, że nigdy nie chromowaliśmy i chromować nie będziemy używanych rur i tłumików.
Wysłał Pan to pracownikowi, który bez naszej wiedzy chciał zrobić proces renowacji, a ja dowiedziałem się o całej sprawie dopiero jak pracownik został zwolniony.
Nie mogłem od razu odesłać Panu tych tłumików, ponieważ nie wiedziałem gdzie są, w/w pracownik trzymał je u siebie w domu, chciał zrobić fuchę i schował towar, żebym tego nie zobaczył, bo dobrze wiedział, że nie chromujemy używanych tłumików.

Nie bardzo rozumiem dlaczego czuje się Pan oszukany i skąd ta złość, przecież nie poniósł Pan kosztów, nie zapłacił nikomu za chromowanie tych tłumików, jedynie czas wysyłki trochę trwał, ale tak jak napisałem nie mogłem zlokalizować tego towaru.
Wydaje mi się, że Pana złość wynika z tego, iż myślał Pan, że zrobi coś, czego inne firmy nie chciały pochromować lub koszt tego był większy niż nowe części.

W nawiązaniu do Pana sugestii odnoście przepełnionej poczty głosowej, chciałbym zaznaczyć, iż każdego dnia odbieram ponad 100 połączeń, co świadczy jedynie o tym, że mamy dużo zainteresowanych klientów.

Pozdrawiam
Galwanotec
 
 
Marek290256 

Motocykl: HONDA SHADOW VT 750
Wiek: 68
Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 96
Skąd: Olsztyn W-M
Wysłany: 2018-04-15, 13:45   UWAGA. Chromowanie Poznań ul: Skibowa 53.

Witam. Nie mam zamiaru zmienić cokolwiek w tym co napisałem. Pod nazwą firmy widnieje Pana nazwisko i to pan odpowiada za swoich pracowników więc takie tłumaczenie (wybaczy Pan) jest cokolwiek nie poważne. Dodam jeszcze że otrzymalem e-maile od Pana klientów z podobnymi problemami. Uważam temat dla mnie za zakończony. Pozdrawiam.
 
 
Katzu 
Katzu


Motocykl: byla VT750 ... jest HD Electra i BMW R1150RT
Wiek: 53
Dołączył: 25 Mar 2016
Posty: 256
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 2018-04-15, 20:19   

tak jak napisal Marek290256
nie ma tlumaczenia ktos jest szefem we wlasnej firmie i bierze odpowiedzialność za swoją robote nie wazne przez kogo wykonaną - masz kiepskich pracownikow - to ich wywal
 
 
marcin k 
KARDAN SHADOG

Motocykl: VTX1300R
Wiek: 49
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 479
Skąd: Rokietnica k. P-nia
Wysłany: 2018-04-22, 19:28   

przecież pisze,że wywalił sprawa typu "trąca prąciem"ale w końcu kto ma odpowiadać za wizerunek firmy ? sprzątaczka?
_________________
Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM