Problem z odpaleniem :(
Odpowiedz do tematu

: Problem z odpaleniem :(
WItam, mam mały problem z moją hondą shadow 750. Nie chce odpalic rozrusznika, przekręcam stacyjke wszystko jest w porzadku leczy gdy przełączam dopływ paliwa nic nie słychać i gdy juz chce odpalić światło przygasa i rozrusznik sie nie odzywa. Akumulator sprawdzony, działa.
Może ktoś miał podobny problem.Z góry dzieki za podpowiedzi.

:
Witaj :toast:
Pewnie w tym dziale jest odpowiedź ..... Poświęć więcej czasu na forum niż te 3 minuty a na pewno znajdziesz odpowiedź :mrgreen:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
Serwus

Yarom
w trasie można i wielbłądowi pomachać
:
Dzień Dobry! !! ( nazywam się Czesio.... )

:
Kilka możliwych przyczyn : czujnik położenia nóżki, brak przejscia miedzy włącznikiem a rozrusznikiem, Akumulator dętka.... (to że ma napięcie nie koniecznie ma odzwierciedlenie w jego sprawności)

i will never fall again
:
8-) Witam 8-)

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Siema Krzychuu.
Koledzy próbują delikatnie naprowadzić Ciebie na właściwą kolej rzeczy: najpierw powitania - potem pytalnia :evilek:
I uzupełnij proszę swój profil co na pewno pomoże nie jednemu z nas w udzieleniu pomocy na Twoje nie zawsze do końca sprecyzowane pytania :thx:

:
Cześć Krzychuu tu Krzychu .
Zacznij od przywitalni, napisz coś o sobie, a na pewno koledzy będą starali się pomóc tobie w rozwiązaniu problemu moto.

:
To chyba jednak nic pilnego skoro kolega od wczorajszych 3 minut na forum nie interesuje się tematem :shock: A tyle było o takich przypadkach pisane :omg:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
Krzychuu napisał/a:
hondą shadow 750.

Jaki model, jaki rocznik?

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
markiz70, Albo siedzi w garażu i coś działa :) Albo już zdziałał i śmiga (wersja optymistyczna)!

Primum non nocere
:
Zastanawiam się co ma być słychać jak przekręcam dopływ paliwa? Drzyyyyyyt? Czy też inny jęk przekręcanego kranika? :koso:
Nie odpala powiadasz? Może zacznij od banału Start Stop sprawdź w jakim masz położeniu? :twisted:
Sprawdź czy moto na neutral jest wrzucone.
Gdy sprawdzisz wszelkie powyższe spróbuj odpalić na szelki jeżeli zadziała wymień aku bo masz do dupy.
P.S
Cześć Krzychu :chytrusek: :chytrusek: :chytrusek:

Dulce et decorum est pro patria mori.
:
Skoro światła mu przygasają jak próbuje kręcić, a nie kręci to mi pachnie padniętym akumulatorem. Co z tego że ma 12V jak spada do zera. Zaczął bym od najprostszej rzeczy czyli akumulator naładować. Sprawdzony akumulator ale jak ? Na innym motocyklu ? Czy stwierdziłeś, że skoro żarówka się świeci to akumulator sprawny ?

:
Ja przy pierwszym odpaleniu w tym sezonie miałem podobnie. Podczas rozruchu światła przyglądał jak by pobierał prąd a nic się nie działo nie było nic słychać. Okazało się że był zklejony czujnik przy stopce :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group