Honda vt 750 Shadow ACE jakie sakwy
Odpowiedz do tematu

: Honda vt 750 Shadow ACE jakie sakwy
Jakie macie sakwy przy swoich motocyklach. Chcę kupić coś ale nie mogę się zdecydować. Kwota to max 1400 zł . Zdjęcia waszych motocykli z sakwami pomogłyby mi w podjęciu decyzji. Pozdrawiam

:
Monika, przejrzyj forum , na temat sakw było już pisane nie raz .Poszukaj ,poczytaj podejmij męską decyzję ;-) .

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Trom napisał/a:
[b],poczytaj podejmij męską decyzję ;-) .
- to raczej nie bedzie wykonalne ze wzgledu na płeć koleżanki

i will never fall again
:
Proszę bardzo :-)
Robione pod moje zamówienie.
Cena że wzmocnioną tylną ścianą 490 zł



:
Wersja obładowany jak mół :-)8 ,producent Afyon

:
iko01 napisał/a:
Trom napisał/a:
[b],poczytaj podejmij męską decyzję ;-) .
- to raczej nie bedzie wykonalne ze wzgledu na płeć koleżanki


:mrgreen:

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Ja mam sakwy wielkości dwóch pralek automatycznych :mrgreen:


Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
Gdyby interesowały Cię używki, mam do zaoferowania fajne sakwy:
http://www.shadow.org.pl/...pic.php?t=24917
Już bez gmoli.
Cena znacznie poniżej 1400 :mrgreen:

Na moto wyglądały tak:

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
Kult Motor DRP proponuję mi coś na zamówienie ale cena 2000 zł. Trochę drogo. Zastanawia mnie jedno a mianowicie ile cm powinny wisieć nad rurą tak żeby ich nie zniszczyć a fajnie by to wyglądało. Jest jakieś minimum??
Ps dziękuję za zdjęcia

:
mam dokładnie takie same jak powolny, i bardzo fajnie się spisują. Jest t dokładnie ten model http://www.afyon.pl/produ...klowe-s50d.html

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Ja w swoim Cieniu mam Terys'a model TR-SB-17 T, ale widzę, że nie ma już strony tej firmy. Na fejsie jest profil "terys Teresa Szufnarowska", która była właścicielką firmy, więc może dalej coś jeszcze działają. W mojej galerii masz poglądowe zdjęcia jak wyglądają na Honi. Zapłaciłem za nie coś ok 1300 zł




:
Czadowe te sakwy od KM DRP, może też dlatego, że tam pasują do całokształtu.

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
:
Czekam za wstępnym projektem od Kult Motor DRP. Zobaczę co mi zaproponują pod wymiar. Na razie jeszcze szukam. Dziękuję za zdjęcia

:
Najważniejsze żeby sakwy ładnie komponowały się z linią błotnika i żeby nie zawadzały o kierunkowskazy.
Najlepiej porobić sobie szablony np z tektury według wymiarów sakw ze strony producenta i przyłożyć do motocykla.
Zobacz jeszcze ofertę firm Afyon i Sako
Wielu z nas u nich "ubiera" motocykle, ja sam już drugi ubrałem w SAKO i jestem bardzo zadowolony z ich wyrobów jak i z serwisu. Poza tym u nich za ten 1400 co masz to ubierzesz całe moto i jeszcze coś na paliwo zostanie :mrgreen:

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
Ok

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group