Problem ze śruba kierunku
Odpowiedz do tematu

: Problem ze śruba kierunku
Chłopaki juz nie mam sił zawsze coś teraz nie mogę odkręcić kierunku bo cala śruba się rusza a nie chce uszkodzić środka za bardzo

:
i co poradzicie cos ?? bo nie chce ciac

:
...co to za śruba..może wystarczy smalcem posmarować , albo WuDe 40% :evilek:

Życie jest piękne , ale oglądane zsiodła z V-ką między nogami
:
Panie cx-80 to lało się
by zdało to rezultat gdyby śruba wewnętrzna nie kręciła się z nakrętka
A śruba wyglada tak (to drugi kierunkowskaz

:
Można przeciąć szlifierką nakrętkę lub jeżeli da się wyjąć kable, dobrać śrubę do otworu, podszlifować stożkowo i zablokować obrót.

:
tez myslalem by jakos nakretke obrobic ale tez by jakos przeciac srube i do tego jakos doboric pręt gwintowany

:
nie znam chyba takiego kierunku - to przód czy tył?

kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
:
Ta nakrętka jest chyba? dość cienka , to jeżeli masz dojście można dobrym (twardym) płaskim śrubokrętem dobrze zaostrzonym spróbować naciąć każdą ściankę nakrętki , delikatnie młotkiem w śrubokręt , aby ją zluzować , przytrzymując szczypcami przez kawałek skóry (nie uszkodzisz gwintu) za koniec tej rurki z gwintem powinna się odkręcić . Czasami stosowałem ten sposób dość skutecznie.

Życie jest piękne , ale oglądane zsiodła z V-ką między nogami
:
Dobry stary sposób mechaników to coca cola lub płyn hamulcowy na zapieczone połączenia.
Nie szkodzi sprawdzić najwyżej resztą sam się odrdzewisz.

Dziś zrobię to , czego innym się nie chce . Jutro zrobię to , czego inni nie będą w stanie ....
:
Koledzy udało się już trochę metoda na Hama ale jest piłka wyciąłem i wtedy spróbowałem udało się tylko teraz dobrać nakrętek i jakoś usztywniane w środku by się nie ruszał myślałem o jakimś mocnym kleju

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group