/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z prędkościomierzem
Autor Wiadomość
Steyr 


Motocykl: VT 600 '94
Dołączył: 13 Gru 2015
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-04-09, 16:51   

Pomogła wymiana linki, choć wydaje mi się to dziwne bo stara wcale nie wyglądała na zepsuta. W każdym razie, problem z głowy :)
_________________
Martwienie się nie powstrzyma śmierci, ale z pewnością może powstrzymać Cię przed życiem!
 
 
laszlo 

Motocykl: VT600C 2001
Wiek: 42
Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 49
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-22, 21:02   

Podepnę się pod temat prędkościomierza.
Zabieram się za upiększanie mojego motocykla i chyba będę chciał wymienić prędkościomierz na jakiś customowy zamówiony z Chin. W związku z tym, że nowy licznik ma wyzerowany przebieg, czy jest jakiś prosty sposób aby przebieg ustawić mu na bieżący? Nie chciałbym mieć problemów na badaniach, zwłaszcza że ma chyba niebawem wejść ustawa gdzie za cofanie licznika można pójść do paki ;) Dlatego wolałbym w nowym ustawić na taki jaki mam obecnie.
 
 
tensam 


Motocykl: Honda Shadow VT600
Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 290
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-12-23, 13:31   

Nie wiem jak ale ogólnie prawnie da sie wymienić licznik na nowy wyzerowany (wtedy jest chyba jakaś adnotacja w dowodzie czy gdzieś tam). Poczytaj w necie ;) na pewno coś znajdziesz :)

A jeśli nie znajdziesz to na każdy licznik jest jakiś sposób... albo informatyk Ci go podepnie pod komputer albo jak nie jest elektroniczny to pewnie trzeba się gdzieś dostać :P

Tylko pamiętaj że prędkościomierz musisz mieć odpowiedni do swojego rozmiaru koła. Bo inaczej będzie zakłamywał prędkość i przebieg...
 
 
Ruffi 


Motocykl: Yamaha Xv1900CU Raider, HD Dyna fxdl
Wiek: 48
Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 118
Skąd: Radom
Wysłany: 2017-12-24, 21:14   

Na stacji kontroli pojazdów diagnosta wbije w system informacje o zmianie licznika. Ja zmieniałem licznik w swoim z km/h na mile bo mi się popsuł.Diagnosta zrobił adnotacje wpisał przebieg tego w milach i po sprawie. Możesz podjechac na stacje i się dowiedzieć o szczegóły.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM