VT750 reset dziennego licznika.
Odpowiedz do tematu

: VT750 reset dziennego licznika.
Witam
Dzisiaj zauważyłem u Hani dziwny objaw - podczas odpalania jest na chwilkę zatrzymanie, cisza i kasuje się licznik dziennego przebiegu. Obstawiam akumulator ale nie ma jakichś jednoznacznych objawów jego zużycia, owszem jedynym sygnałem jest wiek - od nowości nie wymieniany.

Jak sądzicie - pora rozejrzeć się za nową baterią??

Z góry dziękuję.

:
Jeśli po naładowaniu akumulatora na full masz takie objawy, to obstawiałbym, że nadaje się do wymiany.

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
Był ładowany dwa tygodnie temu, przez ten czas kilka razy motocykl przegnałem ale bez większych przebiegów.

:
A nie masz czegoś, co Ci rozładowuje akumulator na postoju? Alarmu np.?
Ja mam zamontowane gniazdko zapalniczki z gniazdem USB i to ustrojstwo w dwa tygodnie potrafi rozładować aku do zera. Możesz też mieć gdzieś małe spięcie, które podbiera Ci prąd.

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
Nie zauważyłem nic co by mi aż tak brało prąd, poza grzanetkami nie mam nic dodatkowego.

Motocykl jest z 2004 roku więc bateria ma prawie 14 lat i myślę ze tu będzie pies pogrzebany.

Miernik mi się spierdzielił bo bym sprawdził ładowanie, muszę iść w tym kierunku.

:
Miałem identyczny objaw u siebie, u mnie okazało się, że aku się kończy:(.
Po wymianie akumulatora problem zniknął.

:
Dzisiaj poczyniłem zakup nowej baterii, dzisiaj montaż i zobaczymy czy problem się powtarzał badzie.

:
Akumulator zakupiony, założony i odpala bez porównania od strzała.
Tak ze "nie chwaląc dnia przed zachodem słońca" wina leżała po stronie starego aku.

:
Witam. Posiadam vt750 z 2004r gdzie jest przełącznik na dzienny licznik i jak mogę zresetować?
Z góry dziękuję.

:
Powinieneś mieć przycisk taki gumowy jak się nie mylę z lewej strony licznika.
Chwilę trzeba go przytrzymać i następuje reset.

:
Znalazłem dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group