VT 600 Linki Gazu
Odpowiedz do tematu

: VT 600 Linki Gazu
Witam

Gdzie kupie w miare rozsądnej cenie linki do gazu zamykająca i otwierająca ? Mój rocznik 88 a na allegro są 95-00 czy róznią się czymś ? Bo otwierającej w ogole nie moge znaleźć anie chce kupowac używek Proszę o pomoc dzieki

:
W Częstochowie jest firma specjalizująca się w produkcji linek. Ceny bardzo dobre. Telefonicznie się dogadasz, ewentualnie możesz wysłać swoje linki jako wzór.

-=ShadoW=-
:
towalsky napisał/a:
W Częstochowie jest firma specjalizująca się w produkcji linek. Ceny bardzo dobre. Telefonicznie się dogadasz, ewentualnie możesz wysłać swoje linki jako wzór.


możesz odrobinę bliżej o tej firmie? bo znalazłem kilka ;)
w jednej - w ich sklepie detalicznym (motolinka) zamówienia są zawieszone i nie wiem czy dobrze trafiłem..

thanks from the mountain

:
Więcej nie powiem, bo i więcej nie wiem. Osobiście nie dorabiałem tam linek. Temat był już kopnięty nie raz na tym forum, postaraj się poszukać. Może jakaś Dobra Dusza wypowie się w tej kwestii.

-=ShadoW=-
:
MARQ napisał/a:
towalsky napisał/a:
W Częstochowie jest firma specjalizująca się w produkcji linek. Ceny bardzo dobre. Telefonicznie się dogadasz, ewentualnie możesz wysłać swoje linki jako wzór.


możesz odrobinę bliżej o tej firmie? bo znalazłem kilka ;)
w jednej - w ich sklepie detalicznym (motolinka) zamówienia są zawieszone i nie wiem czy dobrze trafiłem..

thanks from the mountain


A nie latwiej w wawie? Kilka jest firm, ja przy pl szembeka kilka robile, za naprawde male pieniazki

:
Pewnie że łatwiej w W-wie, po prostu pomyślałem, że skoro Białystok/Puławy polecają Częstochowę,
to musi coś w tym być :-)8
jak w przewodach hamulcowych.. "tylko HEL".

przy pl. Szembeka (w okolicy) byłoby idealnie, ale już namierzyłem na szybko w necie przynajmniej dwie firmy...
któraś konkretna w takim razie jest godna polecenia?
czy przy dorabianych linkach jakość wszędzie będzie podobna..

a żeby off top się nie zrobił
- to przecież kolega z Lublina pyta o linki, to do Warszawy również będzie miał wygodniej podjechać niż do Częstochowy..

:
MARQ napisał/a:
Pewnie że łatwiej w W-wie, po prostu pomyślałem, że skoro Białystok/Puławy polecają Częstochowę,
to musi coś w tym być :-)8
jak w przewodach hamulcowych.. "tylko HEL".

przy pl. Szembeka (w okolicy) byłoby idealnie, ale już namierzyłem na szybko w necie przynajmniej dwie firmy...
któraś konkretna w takim razie jest godna polecenia?
czy przy dorabianych linkach jakość wszędzie będzie podobna..

a żeby off top się nie zrobił
- to przecież kolega z Lublina pyta o linki, to do Warszawy również będzie miał wygodniej podjechać niż do Częstochowy..


Wazne ze praktycznie od ręki, na wzor niestety tylko, a jakość? Warsztat jest od zawsze, więc wiedza chyba co robia :-)

:
Potwierdzam , firma z okolic placu Szembeka solidna .Co prawda już jakiś czas temu korzystałem z ich usług ,ale dorobili do Sachsa na wzór i działało.

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Linki kupiłem obie udało się znaleźć w sklepie motocyklowym , info dla potomnych , Linki z roczników 95-00 pasują do starszych jak mój 88 jak się ma wszystko w oryginale i nie podwyższało się np kierownycy

:
Też dorabiałem w okolicach Szembeka, zwłaszcza że mam niestandardową długość. Linki dałem na wzór, Pan pięknie powiedział co i jak, praktycznie od ręki (2-3h) zrobione mimo pełnego warsztatu. Polecam również :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group