PRZYRZAD DO ZAKUWANIA ŁANCUCHA - ZAKUWARKA
Odpowiedz do tematu

:
Są dwie drogi, gwarancja lub niezgodność towaru z umową lub niezgodność towaru z opisem. Czy było gdzieś napisane coś takiego jak zakuwarka do łańcuchów motocyklowych? Jeżeli nie to masz prawo zwrócić to coś bo zepsuło się podczas zakuwania gąsienicy koparki, brak opisu i instrukcji.

Najlepiej dla konsumenta powołać się na niezgodność towaru z umową, trochę samozaparcia i na 100% wygrasz. Gwarancja to nie to samo, nie oddawaj na gwarancję oddaj na niezgodność towaru. podeprzyj się wydrukiem ze strony aukcji, żądaj wymiany przedmiotu na ten który widnieje na stronie allegro.

W razie pytań o sposób dochodzenia swoich praw pisz na PW śmiało.

:
Ja tam użyłem dwóch młotków i nakrętki i łańcuch pięknie zakuty!

Vel Thomas
:
Nie tworząc nowego tematu podłączam się do istniejącego.
Koledzy zakupiłem taka zakuwarke:
http://kupbass.pl/pl/p/RO...MOTOCYKLI/13383
Niestety po otrzymaniu towaru okazało się, że ma kilka wad:
1. trzpień jednej ze ścianek nie wchodził do otworu śruby która kręcimy w celu nałożenia ogniwa na sworznie.
2. Otwory wykonane w ściance nie symetrycznie
3. podczas zakuwania okazało się, że trzpień który ma za zadanie rozszerzyć sworzeń od wewnątrz zachowuje się jak plastelina. Nie ma odpowiedniej twardości.
Ogólnie zakuwarka do du.. NIE POLECAM.
Na chwile obecną składam reklamacje do sprzedającego zobaczymy co z niej wyniknie.

:
Ruffi napisał/a:

3. podczas zakuwania okazało się, że trzpień który ma za zadanie rozszerzyć sworzeń od wewnątrz zachowuje się jak plastelina. Nie ma odpowiedniej twardości.


Swego czasu zakupiłem ten sam zestaw i potwierdzam powyższy cytat, reszta w zasadzie u mnie działa.

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
Jaka cena taki towar. Sami świadomie wybieramy towar tani, jednorazowy. Chytru dwa razy traci. Wysyłka 15zł odesłanie 15 i juz jesteśmy 30zl w plecy. Mój znajomy zawsze powtarza, że biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy, coś w tym jest.

:
Pomny doświadczeń zamiast kupować niepewne narzędzia uważam że, aż się prosi uruchomić kącik/wypożyczalnie narzędzi od kolegów dla kolegów, coś w stylu "Pomocna dłoń". Zamiast kupować narzędzia które używa się sporadycznie czasem nawet raz na kilka lat, lepiej zapłacić za wysyłkę a na zlocie w ramach rekompensaty postawić :toast: :toast:

Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni, pamiętajmy tylko że niedoskonali…
:
We wszystkich tańszych zakuwarkach występuje ten sam problem - miękkie sworznie zaciskające.
Uparłem się i dorobiłem ten element ze starego popychacza zaworowego.Niestety potrzebny jest dostęp do tokarki.

:
A ja od "niepamiętnych czasów" :mrgreen: używam końcówki od wtryskiwacza starego poczciwego Jelcza i młotka do wybijania i dwóch młotków do zakuwania...nigdy nie miałem problemu.

Życie jest piękne , ale oglądane zsiodła z V-ką między nogami
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group