Regulator napięcia
Odpowiedz do tematu

: Regulator napięcia
Koledzy jak w temacie , jaki regulator napięcia nabyć do mojej Hani aby jeździł sobie w sakwie i w razie "W" się przydał?
Rozglądam się na all.... ,nawet zadaję pytania sprzedającym i dostaję odpowiedź typu..."trzeba porównać ze starym bo my nie wiemy czy będzie pasował"...
Możecie coś polecić?

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Tomek, sprawdź ile kabelków z niego wychodzi ( u mnie 7 ) i taki kup, żeby potem nie kombinować. A co do jakości to masz ceny 100-500 zł. Ja mam teraz założony używany oryginał, ale też bym chciał mieć w kufrze drugi.

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
:
No właśnie chyba nie do końca chodzi o ilość przewodów tylko, chyba jeszcze inne parametry są ważne

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Nic nie podpowiecie?

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Trom napisał/a:
Nic nie podpowiecie?


Jak nie, jak tak... :-) Kupowałem stator i regulator tu: http://ricksmotorsportelectrics.com/
pewnie przepłaciłem, ale "0" problemów. Wolałbym kupić od "naszych" producentów, ale takowych nie znalazłem...

pozdr

a u mnie działa
:
Też myślałem o tym, szczególnie przez pryzmat ostatnich zdarzeń na Shadowisku ;-) - a raczej w drodze powrotniej.

Znalazłem różne jesli chodzi o rozpiętość cenową ... tyle że czy jest sens Trom np. kupić regulator za ponad 300 PLN tylko po to żeby jeżdził w sakwie na wypadek godziny "W" ?

Myślałem o czymś takim https://gmoto.pl/regulator-napiecia-cb-cbr-ntv-vfr-vt-xl,64199.html - na stronie napisane że pasuje do mojego modelu 91 PLN to właściwie żadna kasa .... a do domu pewnie się dojedzie .... Więc jako zapas myśle że się nada :chytrusek:

:
:thx: Dzięki koledzy , temat do zamknięcia ,regulator zakupiony.
Co prawda z alle....., gość nie miał wystawionego na aukcji do mojego modelu ale po moim zapytaniu napisał żebym kupił a on mi wyśle właściwy.

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Jakby ktoś się zastanawiał - kupiłem regulator z Alli, koszt poniżej 10 Euro i działa. Nie wiem jak z trwałością ale póki co nie ma problemów. Zobaczmy jak będzie w przyszłym roku.

Ropa jest do ciężarówek gaz do zapalniczek a benzyna do motocykli :)
:
reg_mot z Rzeszowa polskie regulatory - na szczęście jeszcze nie potrzebowałem regulator

Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
: regulator napięcia
Oddałem moto do mechanika po Shadowisku i okazało się że regulator napięcia działa. Wymienili cewkę przy rozruszniku z wypalonym bezpiecznikiem,połączyli kable bez łączników metalowych.zrobili pełny przegląd i jeżdżę. Wcześniej kupiłem regulator napięcia na allegro za 140zł. ale fachowcy stwierdzili że to jednorazówka chińska która wytrzyma nie wiadomo jak długo. Będę go woził w razie awarii. Może kiedyś komuś się przyda.

juras52
:
marcin k napisał/a:
reg_mot z Rzeszowa polskie regulatory - na szczęście jeszcze nie potrzebowałem regulator

Tylko tani od chińczyka jest plug&play - demontujesz stary zakładasz nowy. Ktoś pytał o regulator zapasowy - nie widzę lepszego i tańszego rozwiązania do piórnika jak ktoś chce
juras52 napisał/a:
ale fachowcy stwierdzili że to jednorazówka chińska która wytrzyma nie wiadomo jak długo

Oryginalny też okazał się jednorazowy - budowę ma nierozbieralną.


Jak mi chińczyk padnie nie omieszkam podzielić się tym w tym temacie.

Ropa jest do ciężarówek gaz do zapalniczek a benzyna do motocykli :)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group