Jakie uszczelniacze lag?
Odpowiedz do tematu

: Jakie uszczelniacze lag?
Koledzy i Koleżanki,
W niedalekiej przyszłości czeka mnie wymiana uszczelniaczy lag bo już prawa pozostawia małe ślady. Narodziło się pytanie jakiej firmy polecacie uszczelniacze wraz z osłoną przeciwkurzową do lag tego modelu. Również jaki olej lejecie czy 10w czy 15w słyszałem, że 15w polepsza komfort wypracowanych lag. No i czy lejecie Motula Castrola czy AGP? Chciałem poznać wasze zdania na ten temat i się odpowiednio przygotować do wymiany. Rozumie, że klucz który odkręca śrubę lagi która jest na jej dnie to 24 mm sześciokąt.

:
Ja bym założył uszczelniacze All Ballsa, trójwargowe i zalał Motula 15W.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek gdzie można nabyć uszczelniacze tej firmy? Mają też przeciwkurzowe?

:
Ruffi napisał/a:
Todek gdzie można nabyć uszczelniacze tej firmy? Mają też przeciwkurzowe?


https://allegro.pl/listing?string=all%20balls%20uszczelniacze&order=m&bmatch=s0-uni-1-1-0511

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Wielkie dzięki,

:
Również polecam uszczelniacze AllBalls. Zakładalem ostatnio w swoim Cieniu, bo jeden z lagów ciekł. Teraz problem nie występuje.
Co do oleju zdania są podzielone - ja zalałem gęstszy 15W i nie żałuję, dla mnie tłumienie jest odpowiednie. Ale nie mam porównania jak jest na 10W, bo wtedy jeździłem na jednej niesprawnej ladze. :)
Marka oleju to kwestia gustu. Ja kupiłem Valvoline, bo ten też stosuję do silnika. Jest git.
Powodzenia z wymianą. Przydaje się pneumatyk.

:
Serdecznie dziekuję za informacje. Zabiorę się za wymianę może jeszcze w tym sezonie i zaleje 15w i zakupie komplet uszczelniaczy allballs. Czy możecie potwierdzić klucz do odkręcenia śruby lag która jest w środku to 24 mm sześciokąt?

:
Nie wiem jaki klucz w 600.
Ale warto żebyś miał klucz udarowy.
Ta śruba często mocno trzyma i bez udaru trudno odkręcić.

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Tak, potwierdzam , klucz 24
Jestem świeżo po wymianie uszczelniaczy i oleju - jutro wrzucę fotkę klucza jaki sobie dorobiłem.

Poczytaj także :

http://www.shadow.org.pl/...szenie&start=15

:
Dzięki wielkie
LWG

:
Wymieniłem na allballs i zalałem motul 15W. Teraz jest komfort jazdy.
Dziękuję za wszelkie sugestie i pozdrawiam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group