wyzucajacy p³yn z ch³odnicy
Odpowiedz do tematu

: wyzucajacy p³yn z ch³odnicy
witam jakis czas temu wymieni³em uszczelki pod g³owica bo wywala³o p³yn z ch³odnicy po wymianie by³o wszystko ok normalnie ksi±¿kowo a dzis mi znowu zagotowa³o p³yn a przejecha³em morze ze 300 km i zdjolem g³owice i ogl±da³em uszczelki nic nie widaæ jaki mora³ z tego rêce opadaj± ma kto¶ odpowiedz.

:
Jakie uszczelki dawa³e¶? Ja jak za³o¿y³em z Atheny, to by³o to samo. Odezwij siê do Marudy, on ma mo¿liwo¶æ dorobienia porz±dnych uszczelek.

Piotrek
:
no w³asnie z atheny

:
jaceklca napisa³/a:
no w³asnie z atheny

A pisano o tym na forum.... pisano :-P Czytaæ i przegl±daæ forum to nie bêdzie takich niespodzianek

motocykle to nie wszystko-liczy siê pasja

CrusaderRider
:
A pisano o tym na forum.... pisano :-P Czytaæ i przegl±daæ forum to nie bêdzie takich niespodzianek

widzê ze sta³y urzytkownik wszystko wie i przegl±da codziennie forum brawo polecam kolegê.

:
jaceklca napisa³/a:
morze ze 300 km i zdjolem g³owice i ogl±da³em uszczelki nic nie widaæ jaki mora³ z tego rêce opadaj± ma kto¶ odpowiedz.

I jeszcze ten "urzytkownik"
Mnie to szczena opad³a!
:evil:

<-VT1100C2<-WSKM06B3<-WSKM06B1
:
jaceklca, nie chodzi kolego o czytanie na bie¿±co od 10 lat, ale o skuteczne szukanie.
Pod logiem na górze strony masz magiczny przycisk szukaj :-)

Po co odkrywaæ od nowa "Amerykê" jak ona ju¿ dawno odkryta. :mrgreen:

:
Krzychoo napisa³/a:
I jeszcze ten "urzytkownik"
Mnie to szczena opad³a!


podzielam Twoja irytacjê :twisted:
o ile mogê zrozumieæ, ¿e kto¶ nie poprawia pisowni wstawiaj±c posty z telefonu, chociaz wola³bym wiêksz± staranno¶æ o tyle a¿ prosi siê o korektê gdy kto¶ pisze ze stacjonarnego kompa!
mnie do pasji doprowadza robienie b³êdów w TYTULE TEMATU!!
najchêtniej usuwa³bym takie wpisy!


ale w temacie
jaceklca wpisy "starszych" sta¿em kolegów wynikaj± raczej z troski o nowych a nie z³o¶liwo¶ci,
przyznam szczerze, ze jestem pe³en podziwu dla ich cierpliwo¶ci bo samemu nie chcia³o mi siê odsy³aæ do opisu moich przebojów z uszczelk± Atheny, które do¶æ ³atwo znale¼æ :lol:

reasumuj±c:mniej pretensji i wiêcej dobrej woli i humoru :-)

never as good as the first time
:
To troche sprawa bardziej z³o¿ona.
Kiedys tez tak uwa¿a³em dopóki nie spotka³em Polaka wychowanego na zachodzie który pisa³ ze s³uchu.Nie chodzi³ do ¿adnej polskiej szko³y ale czu³ sie Polakiem.

POPRAWIAC -nie komentowaæ.

:
zenon407 napisa³/a:
To troche sprawa bardziej z³o¿ona.
Kiedys tez tak uwa¿a³em dopóki nie spotka³em Polaka wychowanego na zachodzie który pisa³ ze s³uchu.Nie chodzi³ do ¿adnej polskiej szko³y ale czu³ sie Polakiem.

POPRAWIAC -nie komentowaæ.

Ale Ty jeste¶ z Ustki :toast: Nie kupuj uszczelek Athena :mrgreen:

motocykle to nie wszystko-liczy siê pasja

CrusaderRider
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group