Fabryczny zestaw narzędzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Fabryczny zestaw narzędzi
Czy ktoś posiada fabryczny zestaw narzędziowy do VT 500 C? Jeśli tak to czy mógłby się podzielić informacją, co takowy zawiera?

:
- klucz hakowy (do amortyzatora)

- klucz rurowy 18 (do świec, długość 100mm)

- klucze oczkowe: 12, 17, 22

- wymienna rękojeść do w/w

- klucze imbusowe: 3, 6, 5

- klucze płaskie: 10-12, 14-17

- szczypce płaskie (cęgi)

- śrubokręt (rękojeść) z wymiennymi końcówkami (4 szt.)

- futerał

sq8bwh
[Usunięty]
:
klucz do świec jest taki że można wszystkie świece odkręcić bez zdejmowania zbiornika czy czegokolwiek... mogę zrobić fotkę tego wszystkiego...

:
sq8bwh napisał/a:
klucz do świec jest taki że można wszystkie świece odkręcić bez zdejmowania zbiornika czy czegokolwiek... mogę zrobić fotkę tego wszystkiego...


Chętnie, i poprosiłbym na priv :)

:
sq8bwh napisał/a:
klucz do świec jest taki że można wszystkie świece odkręcić bez zdejmowania zbiornika czy czegokolwiek... mogę zrobić fotkę tego wszystkiego...


Witam

Ja też.... ja też.... please....

:
jeśli chodzi o klucz do świec-to miałem ten sam problem-nigdzie nie moglem dostać

małe przerobienie innego klucza pomogło-i nie trzeba nic zdejmować czy cuś

pokaże wam na zlocie :mrgreen:

sq8bwh
[Usunięty]
:
Tak to wygląda... w mojej chyba ten zestaw nigdy nie był użyty... :)

A ten klucz co leży oznaczeniami do doły to 10-12..


KajteK
[Usunięty]
:
a czy ktoś posiada takowy calowy do wersji USA, albo wie jakim zestawem naszych metrycznych można skutecznie go zastąpić :!: :?:

:
KajteK napisał/a:
a czy ktoś posiada takowy calowy do wersji USA, albo wie jakim zestawem naszych metrycznych można skutecznie go zastąpić :!: :?:


Pytasz o klucz do świec czy o co?

Jadę jadę na motorze...
KajteK
[Usunięty]
:
chodzi mi o to, że zestaw kluczy do "normalnej" wersji jest metryczny czyli 10, 6, 14, 22 itd milimetrów a wersja USA ma rozmiarówkę calową... i teraz gdyby ktoś znał ową rozmiarówkę fabrycznego zestawu, to na podstawie tej wiedzy możnaby dopasować zestaw kluczy metrycznych :mrgreen:

co prawda metodą prób i błędów, posiadając niewychlastane klucze można tego dokonać ale po co marnować czas skoro ktoś może coś na ten temat wiedzieć :koso:

:
Moje moto jest w wersji USA, i ma normalne śruby, żadne tam calowe. :lol:

Jedyne co zauważyłem, to to, że nie ma tam nakrętek na klucz 13 mm, tylko na 12, 14 mm. :chytrusek:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
A czy ktoś się orientuje, gdzie można dostać takowy klucz do świecy, jak ten w oryginalnym zestawie? Dzisiaj próbowałem normalnym rurkowym i strasznie ciężko szło, poza tym na lewej ściance jest jakiś dziwny guz metalowy, czy ktoś się orientuje do czego on służy, czy to może jakiś bug?

:
Myszak napisał/a:
A czy ktoś się orientuje, gdzie można dostać takowy klucz do świecy, jak ten w oryginalnym zestawie? Dzisiaj próbowałem normalnym rurkowym i strasznie ciężko szło, poza tym na lewej ściance jest jakiś dziwny guz metalowy, czy ktoś się orientuje do czego on służy, czy to może jakiś bug?




Poczytaj w tym temacie...

Temat fabrycznych zestawów narzędzi zamykam bo wszystko w nim zostało wyjaśnione..

Klucz do świec do VT500C dostaniesz też tu

Jadę jadę na motorze...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group