instrukcja obsługi do VT 750
Odpowiedz do tematu

:
Cześć! Potrzebuję i ja w końcu instrukcji do swojej VT 750 RC14 z 83r.najlepiej jeśli jest w naszym ojczystym języku ale nie pogardzę angielską. Z góry dzięki i pozdrawiam: markus40y@yahoo.co.uk

Carpe diem
:
Witajcie! Poproszę również instrukcję do VT750, 2004 rok w j. polskim jeżeli jest taka możliwość na maila: patryk1466@o2.pl

Pozdrawiam!

:
witam poproszę również serwisówkę perkusista2010@gmail.com

:
perkusista napisał/a:
witam poproszę również serwisówkę perkusista2010@gmail.com

Co poproszę...
Może by tak najpierw zajrzeć w kilka działów forum... Proponuję np. http://www.shadow.org.pl/forum/viewforum.php?f=24
A potem się prosić...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Cześć. jak masz w PL i możesz prześlij
jachymjan@wp.pl
Pozdrawiam

Mychaj
:
GhoustDragon już dawno się przywitałem

Ostatnio zmieniony przez perkusista 2016-09-07, 06:48, w całości zmieniany 2 razy
:
perkusista napisał/a:
GhoustDragon już dawno się przywitałem i prosi to się świnia zero kultury z twojej strony takie komentarze zachowaj dla siebie

Kolego, ani człowieka nie znasz, ani nic o nim nie wiesz, więc "takie komentarze zachowaj dla siebie". Zwłaszcza, że sam właśnie pokazałeś, że nie jesteś zbyt kulturalny a dodatkowo interpunkcja szwankuje, a zasady poprawnej pisowni są Ci obce. Najpierw przyjrzyj się sobie, dopiero potem oceniaj innych.
Administrator


Jakoś chyba jednak po poście Ducha... ale to nie moja sprawa...
A jak już stąpasz po "kruchym lodzie", to tą serwisówkę chcesz do jakiego moto ?? Czy może wysyłać Ci wszystkie, jakie mamy??

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
Honda Shadow VT750 C4 2006r

:
Witam poszukuje instrukcji obsługi do Hondy vt 750 C3, najlepiej po polsku jeśli jest taka szansa. Z góry dzięki ;-) blaszczyk.sebastian93@gmail.com

:
Witajcie moto bracia ;) Czy ma ktoś jeszcze instrukcje w PL do VT 750 Aero C8. rocznik 2009? Jeśli tak, to proszę na email. countrybiznes@gmail.com. Ja w zamian mogę się zrewanżować w formie wtajemniczenia w ebiznes, czyli jak zarobić, a się nie narobić. :) Pozdrawiam.

:
country_daro napisał/a:
Ja w zamian mogę się zrewanżować w formie wtajemniczenia w ebiznes, czyli jak zarobić, a się nie narobić. :) Pozdrawiam.

mysle, ze tego to wszyscy na forum chcieliby sie dowiedziec... :chytrusek:

:
To może nieśmiało zapytam ,czy do mojej VT 750 ,2004r są gdzieś jakieś podręczniki .Podobno ramę mam RC 50 (cokolwiek to znaczy) , głębokie błotniki i pojedynczy komin .
Coś bym chętnie poczytał o tym motorku ( po polsku) ,albo pooglądał obrazki (po inkszemu).

:
country_daro napisał/a:
Witajcie moto bracia ;) Czy ma ktoś jeszcze instrukcje w PL do VT 750 Aero C8. rocznik 2009? Jeśli tak, to proszę na email. countrybiznes@gmail.com. Ja w zamian mogę się zrewanżować w formie wtajemniczenia w ebiznes, czyli jak zarobić, a się nie narobić. :) Pozdrawiam.

Nie dość że kolega nie chce się podzielić "jak zarobić, a się nie narobić" na co jestem zarówno na pierwsze jak i drugie gotów od urodzenia, to jeszcze ma problemy z emailem. Na tym adresie jest podstawowy problem ( nie działa). Z takimi informacjami zwrotnymi : "Następujący adresaci nie są osiągalni: 'countrybiznes@gmail.com' w dniu 2017-02-16 22:22"
to ty się bracie nie narobisz.

Ukłony dla ciebie Gość .
:
country_daro, chyba założył konto po to aby co niektórym wyprać mózgi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
No i niestety ,moja prośba o linka do instrukcji przegrała :-/ z chęcią szybkiego i dużego zarobku :chytrusek: .

Wielkie :thx: ,za odpowiedź i przesłanie pdf-a :toast: .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group