Sakwy Motocyklowe Afyon S49A
Odpowiedz do tematu

: Sakwy Motocyklowe Afyon S49A
Drodzy,

jak w temacie. czy ktoś może posiada i jeśli jak tak, czy może się podzielić opinią i zdjęciami? Poszukuję sakw i kufra do mojej 750-tki Aero, kierunki mam już przesunięte więc miejsce jest.

http://www.afyon.pl/produ...klowe-s49a.html

pozdrawiam,
b74

:
miałem Afyona i mogę polecić. Dobrze wykonane i dobra cena.

:
Kupiłem rok temu na forum używki tylko że model S50D i szczerze są super. Nie widać na nich żadnego śladu użytkowania.

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Właśnie czekam na kpl .tylko ,że 50 i kufer .W drugim moto mam też Afyona i pomimo ,ęe 750-tkę kupiłem z kufrem i sakwami ,ale z Sako ,to postanowiłem wymienić na w/w ,lepsza jakość i wyścielenie środka .Przynajmniej do tej pory tak było ,jak jest teraz napiszę jak dojdą.

:
Ja wcześniej w virago miałem sakwy i kufer od SAKO i nie narzekałem ,teraz w shadow niestety ale sakwy mam oryginalne hondy,są trochę małe ale szkoda mi ich zamieniać bo są normalnie przykręcanie i są sztywne w środku ścianka twarda plastikowa,za to kufer kupiłem ze Sako ponieważ mieli najwiekszy wybór i naprawdę można coś fajnego o różnych rozmiarach wybrać,także zamówiłem największy z zamkiem.Kolega ma Afyona i masz rację myslę ze jest lepiej zrobiony.Za to mają dużo mniejszy wybór sakiewek i kufrów.




"...kupiłem a mówią, że nie kupisz miłości "
:
Z całą pewnością mogę polecić ale jak będziesz zamawiał poproś o dodatkowe usztywnienie tylnej ścianki (bardzo dobra sprawa), paski z podwójnie zszytej skóry, mocowanie pasków podwójnym nitem i ewentualnie przeszyte no i klamry takie jak u mnie bo ich standardowe są .....takie sobie :-/
http://zapisz.net/images/241_moja.jpg
o ile dobrze pamiętam to u mnie S14E

:
Ja mam S50D i są spoko wykonanie i dopasowanie do vt1100 idealne, nawet szycie mam czerwoną nicią zrobione z czerwonymi lamówkami na zamówienie.

Były: MZ ETZ 150e 90r,MZ ETZ 150e 91r, Honda CB 550 Nighthawk 83r, Honda Shadow VT 750 C 83r,Honda Shadow VT 700 C 84r, Honda Sabre VT 1100 C2 03r, Honda Shadow VT 1100 C2 96r......
:
Dzięki Wam za porady. Ayfon miał mi przysłać rzut sakwy, żebym mógł sobie sprawdzić, ale od ponad tygodnia cisza... trochę to źle o nich świadczy.

B74

:
Moje też jeszcze nie doszły ,jak pytałem o powód ,to mówiono o natłoku zamówień ,czekam dalej .

:
burta74 napisał/a:
Dzięki Wam za porady. Ayfon miał mi przysłać rzut sakwy, żebym mógł sobie sprawdzić, ale od ponad tygodnia cisza... trochę to źle o nich świadczy.

B74


Taka ich chyba uroda. Ja na swoje też dosyć długo czekałem, widocznie nie mieli takich na stanie i musiałem poczekać na ich zrobienie.

:
miałem je przy poprzednim motocyklu, po dwóch sezonach nie było widać śladów zużycia. Raczej na plus cena/jakość.

:
Dzisiaj przyszły moje sakwy i kufer :mrgreen: .Troszkę szkoda ,że bok zamknięcia kufra się lekko przytarł (widać ,że karton o coś ocierał :-( ) ,ale poza tym wykon jak zwykle OK .W środku wymoszczone w taki sposób

sakwy też spore ,myślę ,że żonka się spakuje :shock:

więcej zdjęć https://plus.google.com/102615178604999567050/posts/7MuPYxtUCiV
Przymierzyłem do motorka i mus przerobić kierunki na zderzak ,tylko ta aura :omg: .

:
powolny napisał/a:
Dzisiaj przyszły moje sakwy i kufer :mrgreen: ..............


Będziesz miał jakiś patent mocowania do moto, czy na stałe?

Podobno żadna praca nie hańbi - oprócz fizycznej.
:
Gdzieś widziałem stelaże z blachą, do której można przykręcić sakwy .W chińczyku tak właśnie mam przytwierdzone na stałe i do tej pory dobrze zdaje egzamin :mrgreen: ( nawet jak glebłem ).

:
Mam stelaże z nierdzewki do sprzedania , musiał byś troszkę przerobić mocowanie żeby spasiło do 750, luknij na ogłoszenie:

https://www.olx.pl/oferta...D5-IDbDxQ7.html

Były: MZ ETZ 150e 90r,MZ ETZ 150e 91r, Honda CB 550 Nighthawk 83r, Honda Shadow VT 750 C 83r,Honda Shadow VT 700 C 84r, Honda Sabre VT 1100 C2 03r, Honda Shadow VT 1100 C2 96r......
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group