vt 600 moja wizja
Odpowiedz do tematu

:
dzięki za propozycję, chociaż mam dwa, na jednym poćwiczę, aktualnie mam błotnik w którym miejsce pod lampę mam wypełnioną tworzywem, nie widać i nic nie pęka.

Spróbuję z klinami jak piszesz, chociaż myślałem o całkowitym odcinaniu ale faktycznie nie będzie takiej potrzeby jeśli to się będzie ładnie zaginało.

a wydechy? akcesoryjne? czy dopasowałeś od czegoś?

:
Akcesoryjne

:
tak patrzę na Twojego avatara... jaką wysokość ma kierownica ? wygodnie się prowadzi?

:
wygoda kwestia gustu ;) jednym pasuje innym nie, mi przy tej wysokości jest wygodniej :) po prostu trzeba siąść i przymierzyć.

:
nie zawsze jest możliwość przymierzenia, zazwyczaj kupujemy kierując się wyglądem, co bardziej zapobiegliwi wcześniej wyginają sobie kawałek drutu aby przymierzyć pozycję do kiery ale tak na prawdę dopiero po kilkudziesięciu kilometrach jazdy przekonujesz się czy jest Ci wygodnie czy nie
a potem... wymiana na kolejną ;-) lub męczysz się na obecnej, wmawiając sobie że jest wygodna tylko plecy masz chore :mrgreen:

mnie osobiście się podoba, ale tak się zastanawiam czy powyżej 40cm wysokości jest jeszcze wygodnie

:
nie pamiętam wymiaru ,kierownicę robiłem sam pod siebie,jeździ się dobrze w miarę wygodnie ,mam 180 cm wzrostu i ręce się nie meczą bardziej boli mnie kręgosłup ale to raczej(przejścia życiowe) ,jak bardzo chcesz podam wymiary

:
jedynie mogę zasugerować by najpierw założyć siedzenie podnóżki potem dobrać kierownice

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group