Przerywa na wysokich
Odpowiedz do tematu

:
no własnie nie mam możliwości sprawdzenia cewki od kogoś innego

:
A w jaki spowob moge sprawdzic prawidlowe dzialanie cewki np podlaczajac pod miernik czy cos w ten desen

:
zagrzać moto, wykręcić świecę i zerkać jaka jest iskra?

a tak szczerze to pojęcia nie mam... może ktoś inny się wypowie:) ale to pewnie po bisie bo teraz forum umarło:D

:
zauwazylem ze umarlo a co do moto moze uda sie uzyczyc od znajomego co posiada varadero 125 i wtedy sie sprawdzi tylko musze zlokalizowac gdzie jest zamieszczona cewka
a i wlasnie tam jest jedna cewa czy 2

:
jedna nad chłodnicą z przodu, druga z tyłu mniej więcej nad wydechem (pod plastikiem)

u mnie problemy były z tą z przodu

przede wszystkim sprawdź masę cewki - czy dobrze zwiera do ramy przez śrubki M6, u mnie było tam kupę rdzy i śniedzi przez co miałem cyrki z przednim cylindrem

:
U mnie było coś takiego jakby mial turbo dziure miedzy 5tys a 7tys obr/min (zgodnie z obrotowierzem) Zalozylem opaski zaciskowe na przewody paliwowe bo nie wszedzie byly (prawie wszedzie brak) i sie polepszyło Moze u Ciebie tez coś z "lewym powietrzem" ?

:
jutro jak pogoda pozwoli rozbieram do gaźników i sprawdzam powoli każdy przewód czy są odpowiednio drożne i gaźniki sprawdzę bo coś mi się zdaje ze coś tam tez może siedzieć będę was na bieżąco informował i pytał w razie czegoś nie będę wiedział

:
gaźniki były czyste ale znalazłem przerwanie na wężyku

no i przednia cewka mi podpadała

No ale papierek i jechałem do czysta później rozgrzeje i sprawdzę jak moje lewe ręce dały rade w składaniu

:
Po sprawdzeniu stwierdzam iz zbiera sie lepiej ale efekt ten sam no nic czas poprosic znajomka o uzyczenie cewek najgorzej jak dalej bedzie to samo

:
gdy cewka nie pomoże to zostaje chyba sprawdzenie luzu na zaworach:)

:
ale przypuszczam ze to ktorac cewka z tego izez powodu ze sprawdzalem 3 z predkoscia 60-80km\h i 4 60-80km\h na 3 szarpalo przy 80 ale na 4 jechal normalnie bez problemu

:
Hej
Miałem identyczny problem w swojej 750 rc44
W warsztacie sprawdzili i powiedzieli że świeca 1 nie bangla. a przewody wysokiego napiecia byly jakieś lewe(samochodowe dosztukowane) i powymianie tych dwóch elementow jest już OK

Si vis pacem, para bellum.
:
świece to mam nówki sztuki po tym się polepszyło
znajomy nie chce użyczyć cewki, mówi ze u niego za dużo roboty z wyciągnięciem (varadero 125), wiec teraz nie mam jak sprawdzić która cewka czy tez przewód nawalił

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group