nowe puste wydechy
Odpowiedz do tematu

: nowe puste wydechy
Witam :D
Przepraszam ze zaczynam od nowa temat walkowany caly czas, ale mam pytanie co do wydechow. Czy ktorys z Was bawil sie w robienie wydechu z pustej rury? Chce przerobic dzwiek mojej shadowki ale nie chce zepsuć jej orginalnych wydechow. Stad moje pytanie, czy ktos sie nie orientuje gdzie mozna kupic lub zamowic w internecie takie rury? i jak je z silnikiem polaczyc?
Wielkie dzieki za jakiekolwiek info :D

:
Ja robiłem kompletny wydech z rur nierdzewnych. Rozwiązałem to w taki sposób, że kupiłem używane wydechy, w najgorszym stanie jakie tylko znalazłem. Wykorzystałem z nich w zasadzie tylko pierwsze kilkanaście cm - właśnie do połączenia z silnikiem ;) Reszta spawana z rury i kolanek na motocyklu. Ogólnie cały temat dość kosztowny i przede wszystkim czasochłonny - ale po pierwszym odpaleniu motocykla wiedziałem, że było warto!

:
https://www.youtube.com/watch?v=RPXmSZp5hiI

rury puściutkie po całej długości :)

:
Wielkie Dzieki :D
Teraz bede powoli dzialal cos z tymi wydechami bo dzwiek jest o niebo lepszy :D

:
Mam jeszcze jedno pytanie :D
Jak ma sie do tego policja ? Czepia sie? I czy jak zatrzymaja to jest szansa sie bronic ? Czy trzeba przyjac mandat i siedziec cicho ?

:
mateusz12345 napisał/a:
Mam jeszcze jedno pytanie :D
Jak ma sie do tego policja ? Czepia sie?


Jak to z ludźmi... jeden paluchem pogrozi, inny dowód w teczkę i woła lawetę... z przewagą na tych pierwszych o ile nie kręcisz manetą pod blokiem 3x dziennie

:
Witam jeszcze raz :D
Ale nurci mnie jeszcze jedno pytanie :D Czy jest jakas wymagana dlugosc wydechow ? Bo uslyszalem ze moge miec za krotkie wydechy i moze mi wydmuchac pierscienie :/ Wydechy maja kawalek, mniej wiecej tak jak mialy do tlumiow wczesniej, na dlugosc kolanek. Jest tu jakis znawca i wyjaśni mi to ? Czy musze je troche przedluzyc ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group