porada przy zakupie VT1100 Sabre
Odpowiedz do tematu

: porada przy zakupie VT1100 Sabre
cześć, jutro jadę obejrzeć, na co zwrócić uwagę przy tym modelu oprócz standardowych rzeczy jak w każdym moto? http://olx.pl/oferta/hond...html#ad0db63df8

LWG
:
Zanim pojedziesz oglądać moto sprawdź najpierw po VINie czy warto w ogóle ruszać 4 litery- w jakim stanie moto przepłynęło Atlantyk.

Mnie zawsze cieszyły takie opisy: Sprzedaje z powodu wyjazdu.
Ile to okazji wisi na alle/ol/oto z takim opisem.

Always look on the bike side of life
:
A mnie śmieszą przebiegi tych maszyn 😊 , 15 letnia ze Stanów 17 tysi mil haha , niecałe 2 tysie km rocznie w Stanach ? chyba że pastor jeździł nim tylko na gospel 

pozdrawiam
Sławek
:
przestałem zwracać uwagę na przebiegi, jak zdobędę VIN gdzie mogę sprawdzić historię?

LWG
:
śruba73 napisał/a:
A mnie śmieszą przebiegi tych maszyn 😊 , 15 letnia ze Stanów 17 tysi mil haha , niecałe 2 tysie km rocznie w Stanach ? chyba że pastor jeździł nim tylko na gospel 


Przebiegi możliwe. Przynajmniej takie widziałem w raportach carfaxu, jak sam szukałem dla siebie moto.

saxo napisał/a:
przestałem zwracać uwagę na przebiegi, jak zdobędę VIN gdzie mogę sprawdzić historię?


nicb.org to na początek, czy moto było sprzedawane w całości, czy był jakiś wpis w Title.

Po resztę, właśnie przebieg w Stanach, historię wypadkowości trzeba kupić raport. Na alle znajdziesz oferty po wpisaniu hasła carfax.

W zeszłym roku, jak szukałem dla siebie moto, już prawie wziąłem idealną Sabrinę, piękny lakier, wyglądał na ori (płomienie na baku). Prawie dałem zaliczkę- tknęło mnie i kupiłem raport- najlepiej zainwestowane 30 PLN w moim życiu- motocykl był po total loss.

A może chciałbyś mojego Spirita?

Ostatnio zmieniony przez thommush 2016-06-16, 13:15, w całości zmieniany 1 raz
:
thommush odnośnie Twojej maszyny, jakieś szczegóły?

LWG
:
saxo napisał/a:
thommush odnośnie Twojej maszyny, jakieś szczegóły?


PW

:
Procedura sprawdzania moto taka sama, jak przy innych VT. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to tzw. "sabre tick" - specyficzny odgłos z silnika. Czasami jest, czasami go nie ma, a czasami znika. Mnie się wydawało, że kiedyś słyszę metaliczny stukot w moim silniku, ale teraz go nie ma więc się nie przejmuję i jeżdżę. Na forum już o tym było kiedyś, chyba Rafał (Dzinks) pisał.

:
mam VIN ale nie wiem co dalej help me :-) 1HFSC430X1A104452 jak trzeba coś zapłacić to zapłacę :chytrusek:

LWG
:
Możesz tu http://allegro.pl/raporty...272884570.html.

kiedyś Todek coś tam sprawdzał... może się odezwie później na forum

:
Coś się z nią działo w Stanach w 2009 roku. Jest info: cause of loss: other.

Cytat:
VIN: 1HFSC430X1A104452 has been identified as a vehicle listed in the VINCheckSM Salvage Records.

Date of loss: 2009-06-17
Cause of loss: Other

:
thommush napisał/a:

Date of loss: 2009-06-17
Cause of loss: Other

Mało precyzyjny wpis, other - inne.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
oki zamówiłem raport na alegroszu....

LWG
:
mam raport nic z niego nie rozumiem, zdjęcia nie są dostępne w raporcie, proszę o pomoc, mogę przesłać do kogoś kto to rozczyta?

LWG
:
wrzuć na jakiś hosting, ktoś pewnie pomoże rozszyfrować temat. W którym roku motocykl przyleciał do PL?

-=ShadoW=-
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group