Przeróbka od EDHAUS czy Wydech Typu Cobra
Odpowiedz do tematu

:
Na tabliczkach znamionowych motocykli dedykowanych na rynek Europejski na których jest nr vin jeśli jest informacja o ilości decybeli i motocykl nie jest jakimś egzemplarzem dławionym to ilość obrotów zawsze jest połową obrotów mocy maksymalnej.Motocykle dedykowane na rynek Japoński lub Amerykański nie mają na tabliczkach wzmianki o dB.

EdHaust

Szalony spawacz-ślusarz-506436737
:
Oj przecież zawsze można wymyślić coś w stylu tymczasowego dBkillera choćby do przeglądu, No chyba że się mylę Edziu co?

Dopiero wibracje silnika między nogami definiują to uczucie...
:
Jak ktoś będzie próbował pokazać swoją wyższość to nic nie poradzimy.

Ostatnio zmieniony przez edzio 2016-03-07, 21:31, w całości zmieniany 1 raz
EdHaust

Szalony spawacz-ślusarz-506436737
:
edzio napisał/a:
Jak ktoś będzie próbował pokazać swoją wyższość to nic nie pomorze.

:shock:
Panowie jesteśmy ludźmi dorosłymi i sami za siebie odpowiadamy. Chcę mieć głośniejszy wydech , to go mam. Bo kto mi zabroni ? Muszę się tylko liczyć z tym ,że podczas kontroli
ktoś to zakwestionuje , ale biorę to jak facet " na klatę " . Nie marudzę , nie obrażam innych . Tyle w temacie .
Ps ;Edzio , o które Pomorze Ci chodzi ?

:
Ps ;Edzio , o które Pomorze Ci chodzi ?[/quote]

Wiesz bo ja jestem osobnikiem "gorszego sortu"

EdHaust

Szalony spawacz-ślusarz-506436737
:
Tak w temacie dodam jak to drogówka w USA mierzy https://www.youtube.com/watch?v=jwwzLJderm0

:
No pełna profeska, a nie jakieś tam polskie pierdalamento.

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
A co to za ustrojstwo przykładał do licznika, baku i do siedziska? :shock:

Był Cień 750, jest Złote Skrzydło 1800
:
i tak nie zbadał, bo się nie udało - jak dobrze zrozumiałem.
postraszył go lakierem za kupę kasy i ten się bał przyłożyć do blachy ;)

a te dwa ustrojstwa to nie wiem, może po drganiach ramy wykrywa obroty ;) ??

kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
:
Wczoraj następna 750-ka poleciała do Stargardu Szczecińskiego a dziś do grodu Ojca Tadeusza.

EdHaust

Szalony spawacz-ślusarz-506436737
:
witam wszystkich

edziu a z TV700 dało by rade cos zrobić \
do Twierdzy to mam zut beretem jakieś 50km

:
no nie wiem czy taka profeska, a przejeżdżające tak blisko pojazdy nie generują hałasu? w RP raczej nie ma homologowanych mierników na drodze, ale w sumie wystarczy wpisać w pokwitowanie "uzasadnione przypuszczenie" i dawaj na SKP

Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
:
Cześć


Oddałem ostatnio swoją Hania vt 125 do serwisu na przeglądzik i koledzy powiedzieli że mogą trochę podłubać przy mieszance i dolocie i Hania będzie bardziej dynamiczna. Motor odebrany i przetestowany. Niby szybciej ale znacznie głośniej. Prawdopodobnie koledzy podłubAli przy dolocie powietrza i stad gdy jest na obrotach to jest głośna.
Problem w tym że ten dźwięk mi nie odpowiada i drażni. Ni to bas ni to cholera wie co. Goście powiedzieli mi że aby efekt lepszej dynamiki był jeszcze lepszy proponują wrzucić silvertail bo oryginalny tłumik ma zwężki.

Teraz żeby być zadowolony to opcja pierwsza jest taka że przywrów zmiany które zrobili koledzy i dźwięk wróci do normy albo zagłuszę ten dziwny dźwięk przez np: modyfikację tłumika.

Edi prośba o poradę co robić. Nie chcę inwestować w ST a też jadąc nie chce się czuć tak jak teraz czyli jakbym jechał na starym ogarze.

Chętnie podjadę do ciebie na jakieś modyfikacje abyśmy osiągnęli efekt udroznienia wydechu i znalezienia jakiegoś przyjemnego dźwięku. Przez te całe modyfikacje i dźwięk odechciało mi się jeździć..?

:
Podjedź kiedyś w dzień roboczy od 6,30 do 16.30 na oględziny Wcześniej dzwoń 506436737 byś nie przyjechał w czasie mojej nieobecności.

EdHaust

Szalony spawacz-ślusarz-506436737
:
Ok. Dzięki. W dzień roboczy nie mam szans. A w sobotę? Np. Jutro?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group