Tylne amorki
Odpowiedz do tematu

:
Czy są gdzieś takie dorabiane tuleje do dostania, czy trzeba samemu kombinować materiał i tokarkę?

:
thommush napisał/a:
Czy są gdzieś takie dorabiane tuleje do dostania, czy trzeba samemu kombinować materiał i tokarkę?


Spróbuj skontaktować się z Raptorem40 . On kiedyś robił więcej szt.

Tomek :)
www.moje-dzialdowo.pl
Interaktywne Muzeum Pogranicza - ZAPRASZAM
http://www.muzeum.dzialdowo.pl/
:
Sasin, dzięki. Ale z tego co wiem to brak na stanie.

Zamówiłem już wałki poliamidowe, będę kombinował tokarkę. Sam materiał nie jest drogi, więc nawet jak nie wyjdzie to nie szkoda wyrzucić.

Always look on the bike side of life
:
oooooooooooooo jak finansowo nie będą to jakieś grubsze tematy może byłaby szansa żebyś zrobił więcej kompletów ?

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Shadok napisał/a:
Takie coś mi wyszło:
(Niech mi ci co się znają na rysunku wybaczą...)

Obrazek


Zamierzam zrobić z tego rysunku, skracając długość tulejki do 10 mm.

Materiału kupiłem na ok 4 komplety (po 8 sztuk), tak na wszelki wypadek, jakby za pierwszym razem coś nie wyszło. Teraz najważniejsza sprawa, żeby znaleźć ogarniętego tokarza.

Co do ceny, głównym czynnikiem cenotwórczym będzie praca tokarza. Wg mnie, nawet jeśli cena kompletu była wyższa niż oryginalnych gum, to i tak warto.

:
Jak będziesz coś wiedział daj znać - ja bym się ewentualnie pisał.

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Wstępnie coś wiem, nasz forumowy mechanik postara się dotoczyć. Cenę ustalisz z nim, bo to będzie jego praca, materiał ode mnie masz free (pod warunkiem, że będzie się nadawał).

A tak z ciekawości, co masz za kierę u siebie, bo na ori nie wygląda, przynajmniej na tej miniaturce, którą masz w avatarze. Szukam czegoś do siebie, bo mi ten baranek nie za bardzo pasuje.

:
Ano kierę mam podmieniona ale nie drążyłem na jaką bo była nabyta z moto i mi pasuje :-)

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
A mógłbyś podrzucić fotki w jakiejś normalnej rozdzielczości?

Always look on the bike side of life
:
Daj @ a powysyłam co nieco :-)

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group