vt 600 moja wizja
Odpowiedz do tematu

: vt 600 moja wizja
Witam jako że nie stać mnie na H.D a na gogle zobaczyłem który, bardzo mi się spodobał kupiłem Shadow i postanowiłam zrobić coś na podobne, jeszcze nie koniec ale już na dniach ...

:
zapowiada się ciekawie :) wrzucaj fotki na bieżąco!

:
Fajne kolory.

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
daj więcej zdjęć mnie się podoba !!

Suru
:
na dniach powinien być koniec, wiec jak skończę wrzucę fotki

: Re: vt 600 moja wizja
crazyduck napisał/a:
Witam jako że nie stać mnie na H.D a na gogle zobaczyłem który, bardzo mi się spodobał kupiłem Shadow i postanowiłam zrobić coś na podobne, jeszcze nie koniec ale już na dniach ...


HDki są ładne no i to na tyle.. :)

ładnie to wygląda, powiedz mi czy gumy te osłaniające golenie amortyzatorów da się założyć bez rozkręcania - chodzi mi czy jak wyjmę koło przeciągnę je od dołu (tam jest mocowanie błotnika)od czego je dopasowałeś??

Lewa

:
gumy od góry trzeba ściągnąć lagi

:
:shock:
dla mnie bobber pierwsza klasa !

brawo Kolego !

:thx:

Suru
:
crazyduck napisał/a:
gumy od góry trzeba ściągnąć lagi


to nie są złe maszyny - jedynie mocy im brakuje ......
fajnie to wygląda choć nie jestem zwolennikiem pstrokatych maszyn

:
Uwierz w miałem maszyny w swoim życiu z dużą mocą ... kolor miał być pomarańczowy. aa gumy wilmat od jawy,góra rura nierdzewna fi 42 ścianka 1,5mm ale trzeba od środka toczyć

:
Dla mnie... Kozak 8-)

Był Cień 750, jest Złote Skrzydło 1800
:
A powiedz mi, ile ci zeszło taśmy termo na kolanka? i jaką wziąłeś? Sam się przymierzam do wydechów i mam podobne gabaryty więc przyda się info :)

:
Brawo za chęci do... :-)

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
Podoba mi sie malowanie, apy i w ogole, fajnie boberowo, tylko z tego co widze wszystko juz pomalowane, wiec nie zamierzasz ucinac calego zelastwa za siodlem? szkoda, ale zobaczymy jak bedzie poskladane, siodlo tez sporawe jak na bobera ;p

:
bandaża kupiłem 10 mm,nie ucinam co było nie potrzebne poszło out, błotnik zostaje oryginalny ale nie do końca, myślę ze w środę zobaczycie cały o ile będzie zrobione siodło i nic lakiernikowi nie wyskoczy :chytrusek:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group