Pomoc w zakupie w vt 1100
Odpowiedz do tematu

: Pomoc w zakupie w vt 1100
Koledzy możecie cos na temat tej hondy powiedziec przymierzam sie do zmiany pozdrawiam http://otomoto.pl/oferta/...e-ID6y5YoJ.html

motocyklista
:
Nie ACE, tylko VT 1100C3 Shadow Aero. :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
dzieki właśnie też myślalem ze to nie ace

motocyklista
:
Todek napisał/a:
Nie ACE, tylko VT 1100C3 Shadow Aero. :mrgreen:

Dodatkowo motocykl wisi już od dłuższego czasu... Brak emblematu na zbiorniku...

Ostatnio zmieniony przez GhoustDragon 2015-10-25, 17:11, w całości zmieniany 1 raz
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Sprzedawca znany na forum, raczej z dobrymi opiniami.

Suru
:
Po zdjęciach mogę rzec jedynie, że piękna maszyna :-D

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
:
dzisiaj tam byłem, szukając dla siebie jakiegoś turystyka. Gdybym widział wcześniej ten wątek, to przy okazji bym bliżej to moto obejrzał, a tak to tylko zerknąłem. Moto wpadło mi w oko, bo ładnie malowane...Zresztą sprzedawca pewny i ma dobre opinie. Szrotów nie sprowadzają...

:
Maszynka kupiona dzis nawet była krotka przejażdzka duży plus terz tylko przywieść ja do garażu i chuchac dmuchac dzieki za posty

motocyklista
:
michal87sie napisał/a:
Maszynka kupiona dzis nawet była krotka przejażdzka duży plus terz tylko przywieść ja do garażu i chuchac dmuchac dzieki za posty

Wybaczam błędy ortograficzne ,i szczerze gratuluję maszynki ;-)

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Gratulacje :toast:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
dzięki nie zakładam nowego wontku by nie zaśmiecać forum ma ktoś jakieś info na temat opon z białym pasem w rozmiarze 140/80 17 czy w polsce znajde takowe

motocyklista
:
michal87sie napisał/a:
dzięki nie zakładam nowego wontku by nie zaśmiecać forum ma ktoś jakieś info na temat opon z białym pasem w rozmiarze 140/80 17 czy w polsce znajde takowe


"wontku", "polsce", "tesz", "przywieść" i stylistyka... no litości...

:
Bert napisał/a:
michal87sie napisał/a:
dzięki nie zakładam nowego wontku by nie zaśmiecać forum ma ktoś jakieś info na temat opon z białym pasem w rozmiarze 140/80 17 czy w polsce znajde takowe


"wontku", "polsce", "tesz", "przywieść" i stylistyka... no litości...


Nobody's perfect! ; )

-=ShadoW=-
:
michal87sie napisał/a:
dzięki nie zakładam nowego wontku by nie zaśmiecać forum ma ktoś jakieś info na temat opon z białym pasem w rozmiarze 140/80 17 czy w polsce znajde takowe


Oczywiście, że znajdziesz... tylko ta cena... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://allegro.pl/dunlop-...5730428093.html

Lub

http://allegro.pl/opona-s...5747776983.html

a jak szukałem do swojej C3 to generalny importer nie chciał tego modelu sprowadzić twierdząc, że to tylko na rynek hAmerykański :evil:

Jak poszukasz to znajdziesz jeszcze Metzelera, Bridgestona i Maxxisa... Ceny raczej bez zmian.

Bert napisał/a:
michal87sie napisał/a:
dzięki nie zakładam nowego wontku by nie zaśmiecać forum ma ktoś jakieś info na temat opon z białym pasem w rozmiarze 140/80 17 czy w polsce znajde takowe


"wontku", "polsce", "tesz", "przywieść" i stylistyka... no litości...


Bert dziwisz się??? Dzisiejsza młodzież bardziej cieszy się, że na maturze zdała angielski niż język ojczysty; liczyć nie potrafią; historii nie znają :omg: :omg: :omg:
Taki system kształcenia.

Ostatnio zmieniony przez GhoustDragon 2015-10-25, 22:22, w całości zmieniany 1 raz
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
GhoustDragon napisał/a:
michal87sie napisał/a:
dzięki nie zakładam nowego wontku by nie zaśmiecać forum ma ktoś jakieś info na temat opon z białym pasem w rozmiarze 140/80 17 czy w polsce znajde takowe


Oczywiście, że znajdziesz... tylko ta cena... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://allegro.pl/dunlop-...5730428093.html

Lub

http://allegro.pl/opona-s...5747776983.html

a jak szukałem do swojej C3 to generalny importer nie chciał tego modelu sprowadzić twierdząc, że to tylko na rynek hAmerykański :evil:

Jak poszukasz to znajdziesz jeszcze Metzelera, Bridgestona i Maxxisa... Ceny raczej bez zmian.

Bert napisał/a:
michal87sie napisał/a:
dzięki nie zakładam nowego wontku by nie zaśmiecać forum ma ktoś jakieś info na temat opon z białym pasem w rozmiarze 140/80 17 czy w polsce znajde takowe


"wontku", "polsce", "tesz", "przywieść" i stylistyka... no litości...


Bert dziwisz się??? Dzisiejsza młodzież bardziej cieszy się, że na maturze zdała angielski niż jeżyk ojczysty; liczyć nie potrafią; historii nie znają :omg: :omg: :omg:
Taki system kształcenia.



o dysortografii Kolega słyszał??
gdybym mógł cofnąć czas również postawił bym na angielski i teraz żył spokojnie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group