Kontrolki!
Odpowiedz do tematu

: Kontrolki!
Witam!
Mam szybkie pytanie (nigdzie nie potrafiętego znaleźć)
Nad bakiem mamy 3 kontrolki.
Co oznaczają??
Proszę o normalne odpowiedzi... nie każdy musi mieć od razu ogromną wiedzę a w Service Manual niestety nic na ten temat nie napisali :/

:
Pewnie kierunkowskazy, światła drogowe, i luz :-D

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
: Re: Kontrolki!
tensam napisał/a:
Witam!
Mam szybkie pytanie (nigdzie nie potrafiętego znaleźć)
Nad bakiem mamy 3 kontrolki.


yyy, a od czego ten bak? :-)8
No dobra, piszesz w sześćsetkach - pewnie masz tam jeszcze jedną, malutką - kontrolka wypuszczonej kosy (oprócz tych co wymienił Garnett - luz, drogowe, kierunkowskazy)

Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany.
:
Teresa, nie mieszaj ;-) Kontrolki od kosy, oleju i temperatury są w liczniku. W półce są takie jak opisał garnett, .

Ostatnio zmieniony przez maro 2015-10-08, 12:11, w całości zmieniany 2 razy
:
maro napisał/a:
Teresa, nie mieszaj ;-) Kontrolki od kosy, oleju i temperatury są w liczniku. W półce są takie jak opisał garnett, .

Maro, racja. Napisałam z rozpędu, bo sama kiedyś się zastanawiałam co mi na żółto świeci. :thx:

Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany.
:
Jest tak jak piszą wyżej z tym, że chopie, byś wrzucił bieg, złożył kosę, pobawił się światłami i byś wszystko wiedział, kokpit samolotu to to nie jest :-P

:
Teresa, oj tam ,oj tam :-P Zdarza się :mrgreen:

madkeinam napisał/a:
byś wrzucił bieg, złożył kosę, pobawił się światłami i byś wszystko wiedział


Musiałby mieć motocykl , żeby pomieszać :roll:

:
Dzięki za odp. Temat do zamknięcia.
Dobija mnie trochę ta pogarda z jaką niektórzy ludzie podchodzą do młodzików. Nie pamięta wół jak cielęciem był... Potem sie dziwice że ludzie robią głupie gafy bo nie chcą się pytać żeby ktoś po raz setny ich nie wyśmiał...
Pomyślcie czasem nad tym... Ja np znam się na gitarach i nie raz muszę tłumaczyć banały i to po raz setny... ale to normalne że komuś coś sie pomiesza, zapomni albo nie będzie tego wiedział. To co dla mnie jest oczywiste nie musi być dla kogośinnego.

Dzisiaj jadę obejrzeć motorek i tak jak sie o nim naczytałem tak mi umknął taki drobiazg.

Jeszcze raz dzięki ;) Mam nadzieje że niebawem dołączę do was już z maszyną ;)

:
tensam, a gdzie tu masz pogardę . Nie bądź taki wrażliwy.... ;-)

:
;-)

:
Poza tym to chyba na kursie było o kontrolkach ;-) :ride:

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Oj tensam nie obrażaj się, nie o pogardę tu chodziło. Ja tam zawsze tak miałem, że wolę coś pomacać, pobawić się, poprzełączać i dopiero wtedy jak czegoś nie ogarniam szukać informacji. Wydaje mi się, że to najlepsza i najskuteczniejsza droga nauki (chyba, że ktoś się zastanawia czy pila łańcuchowa może urypać rękę, wtedy jednak warto najpierw zapytać :-P ).

:
może następnym razem zanim poznęcasz się nad "młodym" to się zastanowisz :!:
a jak lubisz pchać palec do kontaktu żeby się przekonać czy prąd kopie to nie napadaj jak ktoś woli o to zapytać :mrgreen:

:
Krzysiek napisał/a:
a jak lubisz pchać palec do kontaktu żeby się przekonać czy prąd kopie to nie napadaj jak ktoś woli o to zapytać :mrgreen:

Ja tak palcem smakuje życie.

Co powiem dzieciom? Że w internecie wyczytałem?! :twisted:

:
Fr0g napisał/a:
Krzysiek napisał/a:
a jak lubisz pchać palec do kontaktu żeby się przekonać czy prąd kopie to nie napadaj jak ktoś woli o to zapytać :mrgreen:

Ja tak palcem smakuje życie.

Co powiem dzieciom? Że w internecie wyczytałem?! :twisted:


no tak każdy ma prawo smakować palcem co tylko chce nawet jeśli inni uważają to za delikatnie mówiąc niesmaczne :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group