Licznik w VTX
Odpowiedz do tematu

: Licznik w VTX
Witam ponieważ jestem teraz na etapie poszukiwań tego jednego wymarzonego mam jedno pytanko dotyczące licznika kilometrów lub bardziej mil. A mianowicie czy liczniki w milach kończą się na 99 999 i potem przeskakują na 00 000 czy dopiero po uzyskaniu 999 999 zerują się. A skąd to pytanie , bo spotkałem parę ogłoszeń motorów z 2004,5,6 roku z niewielkimi przebiegami rzędu 8 000 tysięcy mil czy w tych przypadkach mogło dojść do przekręcenia licznika na 00000.

:
Ja bym obstawiał, że te "niewielkie przebiegi", to nie kwestia licznika, tylko inwencji sprzedających :-)8 Ale ja ogólnie taki pesymista jestem... :evilek:

Nigdy nie piję przed piątą po południu.
Na szczęście zawsze gdzieś na świecie jest piąta po południu.

Moje byłe Zochy: VT 600, VT 750, VT 1100 i Zocha obecna: VTX 1300
:
Tak zgadzam się z tobą ale tu chodzi mi jedynie o wyskalowanie licznika do ilu jest miejsc bo jeżeli do 99 999tyśęcy to wszystko może być w porządku bo licznik się wyzerował i zaczyna liczyć od zera

:
Teoretycznie możesz mieć rację. Jak wrócę, to zerknę na swój licznik, bo nie pamiętam ile ma pozycji.

Nigdy nie piję przed piątą po południu.
Na szczęście zawsze gdzieś na świecie jest piąta po południu.

Moje byłe Zochy: VT 600, VT 750, VT 1100 i Zocha obecna: VTX 1300
:
Kręcą dalej, tyle że nie jestem pewien czy wszystkie modele

Lucky rideR
:
Dzięki ślicznie Adamoos 72 oto mi chodziło, a widzę, że jeździłeś vtx 1800 i 1300 w wersji C , który bardziej przypadł ci do serca bo ja stoję na rozdrożu i nie wiem co wybrać wiem tylko, że to będzie wersja C. Jak byś mógł to napisz kilka zdań o tych motorach

:
Wersja c 1800 nic tylko wsiadać jak to na vtx wszystkie te modele są ok :mrgreen: Zależy od gustu co się komu podoba :-D

:
Zdecydowanie 1800. Przede wszystkim łatwiej się prowadzi (sprawia wrażenie lżejszego), wygodniejsze siedzenie i bardziej kulturalna praca skrzyni biegów. Ostatnio zastanawiam się nad zmianą 1300 na kolejnego 1800 z w/w powodów ;-)

Lucky rideR
:
a o wersji "eF" myślałeś ?

Suru
:
Albo Neo?

I love to ride
I hate to arrive
:
dempsey napisał/a:
Albo Neo?

no właśnie ;-)

Suru
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group