Regeneracja amortyzatorów tył
Odpowiedz do tematu

: Regeneracja amortyzatorów tył
mam wyciek z tylnego amortyzatora i chciałbym go zregenerować czy ktoś juz to robił i jak ???

:
Nie wiem czy ktoś robił coś takiego na forum, ale wiem, że w Gdańsku jest firma specjalizująca się w regeneracji amortyzatorów 8-)

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Matrix, masz jakieś namiary na tą firmę?

:
mam warsztacik i wolałbym sam naprawic ( zregenerowac) tylko nie chce czegoś spieprzyć

:
marally napisał/a:
mam warsztacik i wolałbym sam naprawic

Tylny amor jest na pewno rozbieralny. W serwisówce jest pokazane jak to się robi. Nie wiem tylko czy jest dostępny jakiś zestaw naprawczy (uszczelniacz, tulejki, pierścienie).

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Purtown, proszę bardzo

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Dzieki. :toast:

:
Matrix napisał/a:
Purtown, proszę bardzo


Polecam zakład. Niedawno robiłem siłownik zawieszenia do jednej z moich C5. Dają gwarancję bez limitu przebiegu.

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
Może ktoś wie jaki olej i ile oleju wchodzi do tylnych amortyzatorów bo bede próbował zregenerować . Do VT700 . Jak się uda to dam dokładny opis .

:
Wiem, że bliżej masz do Barczewa,a tam też na,pewno regenerują.Ja regenerowałem w Ducato wytrzymały 100 tyś, a trochę dżwiga.

:
Czy ktoś się może pochwalić ile taka regeneracja kosztuje w przybliżeniu?

:
Co prawda nie regenerowałem ale pytałem się i tak regeneracja amorków do mojego auta to koszt rzędu 650 PLN sztuka. Za to nowe amortyzatory kosztują od 1350 PLN jest to specjalna wersja z regulowaną za pomocą przycisku twardością i nie występują zamienniki.

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Dzwoniłem do Gdańska i pytałem o koszt regeneracji tylnego amortyzatora , 350 zł za sztuke to troszke przesada .
Problemem przy regeneracji jest tylko rozszczelnienie tego amortyzatora (rozgięcie zaprasowania i zaprasowanie ) a reszta to już formalność .
Może ktoś oriętuje sie ile oleju wchodzi do takiego amortyzatora ??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group