Ubezpieczenie OC na Hanię 125
Odpowiedz do tematu

:
Kolego a nie jest tak że poprzedni właściciel opłacił na rok ty kupiłeś 3 miesiące już po ubezpieczeniu - zrobili tzw rekalkulację na twoje konto i dopłaciłeś różnicę i dlatego jest 9 miesięcy żeby polisa doszła do końca

:
Nie.Dlatego,że polisa była opłacona do listopada 2015....podobno nie mogłem przepisać ubezpieczenia na siebie dlatego,że na to jest tylko 30 dni....nie wypowiem się bo nie znam się na tym.

:
A ja, we Warszawie, 0% zniżek (bo nigdy nie jeździłem na swoje), w Link4 zapłaciłem... 225 zł :mrgreen:

Scio me nihil scire
:
Yulian napisał/a:
Nie.Dlatego,że polisa była opłacona do listopada 2015....podobno nie mogłem przepisać ubezpieczenia na siebie dlatego,że na to jest tylko 30 dni....nie wypowiem się bo nie znam się na tym.


czegoś takiego nie ma....zmień agenta :mrgreen:
ważne, że masz ciągłość ubezpieczenia,
co do ceny 225 zł za rok to normalnie.. bez szału:-P

:
Czy pojemność silnika w motocyklu ma wpływ na wysokość ubezpieczenia OC?

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
borejek343 napisał/a:
Czy pojemność silnika w motocyklu ma wpływ na wysokość ubezpieczenia OC?


nie

:
Katowice-ubezpieczenie w HDI wyniosło 62 zeta.

:
Zabrze - ubezpieczenie OC w Warcie wyszło mnie 48 złociszy. Dobrałem NW i zapłaciłem 83 złote.

:
plutfor napisał/a:
Katowice-ubezpieczenie w HDI wyniosło 62 zeta.


Wroclaw, tez HDI, 79,- zl.

i to bez NNW, z NNW bylo ok. 130,- zl.
Ale nie mam pelnych znizek - na koncie jedna szkoda mniej niz rok temu.

Poprzedni wlasciciel w Lubuskim mial w Warcie 42,- zl

: Re: Ubezpieczenie OC na Hanię 125
Warta / Zielona Góra / max zniżek na samochody -> 53PLN

:
Minął już rok i kolejne ubezpieczenie w HDi 77zet. było 47 przy pełnych znizkach. Podobno wzrost ubezpieczeń na motocykle.

LwG
:
Kraków.
Zniżki max - 60%.
Hania ubezpieczona w zakresie OC w TUiR WARTA.
Koszt na cały rok - 57 zł.
Ubezpieczałem w lipcu 2015r.

P.S.
Panowie nie ma sensu rozróżniać czy ktoś posiada kat. "A" lub "B".
Posiadanie zniżek na ubezpieczenie pojazdu nie ma związku z posiadaniem uprawnień do jego prowadzenia.
Można być właścicielem i posiadać max zniżki, a jednocześnie nie posiadać żadnego prawa jazdy. Tak więc rozważanie tego czy nie mając kat. A opłata OC na motocykl jest np. wyższa nie ma sensu.

:
Drugi rok płacenia składki w życiu, Warta 118 zł OC plus ponad 70 zł assistance. Niech ma.

:
118 zeta? nie masz zniżek czy co.

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
ma zniżki i ma assistance:P ja mam w HDI za jakoś 70 czy 77 kupione w czerwcu. dziwne bo HDI należy do warty i warta ma 57..

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group