TankBag
Odpowiedz do tematu

: TankBag
Witam

chciałem zapytać jakie koledzy macie patenty na dodatkowe miejsce na drobiazgi na moto. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Posiadam sakwy do których mogę dać np saszetkę z dokumentami jednak szukam czegoś praktycznego co pomoże mi pomieścić pod ręką takie rzeczy jak : dokumenty,portfel, telefon, mapę, navi, klucze do domu etc.
Przeszukałem w sieci sporo tankbagów ale jakoś żaden mnie nie powalił. Chodzi o model który pasuje do Cienia 125. Trafiłem na coś fajnego co o Tym myślicie? Nie wiem czy się zmieści nie sprawdzałem wymiarów.

Capdase MKeeper Smartphone Motorcycle Tank Bag - Tano 155A - Black

http://www.mobilefun.pl/3...-155a-black.htm

:
ja kupiłem sobie krawat o właśnie taki: http://allegro.pl/pas-kra...5333528985.html
bardzo fajnie mi się komponuję z resztą ;) prócz sakw mam jeszcze kufer :) Swoją drogą do tej torebki dodawanej do krawatu trzymam jedynie okulary, resztę dokumentów trzymam w kieszeni kurtki, jak dla mnie tak bezpieczniej bo lepiej trzymać wszystko "przy dupie" niż potem żałować :)

To co wystawia nas na próbę, przynosi nam zwycięstwo, zaś to, co przejmuje nasze serca bólem, przepełni je ostatecznie radością
:
Kupiłem w styczniu identyczny krawacik :mrgreen:

Niestety kiszonka strasznie płytka - telefonu już tam nie włożę.

Mam tam zazwyczaj ściereczkę do przetarcia kasku, jak mi się jakiś owad strasznie rozbryzga w polu widzenia [ jazda bez szyby ].
Mała butelka wody w sakwach + mały klocek aby w razie czego podłożyć pod nóżkę. W piórniku zestwaw imbusów + świeca i klucz do niej, jakiś wkrętak - nie mam ori kompletu niestety ...

W zasadzie nic więcej nie wożę.

:
Wg mnie tankbag zupełnie nie pasuje do Hondy Shadow :-/ ,ale o gustach się nie dyskutuje ;-)

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Trom, magia motocykli między innymi jest taka, że każdy upiększa je wedle własnego upodobania :)

To co wystawia nas na próbę, przynosi nam zwycięstwo, zaś to, co przejmuje nasze serca bólem, przepełni je ostatecznie radością
:
Ja mam jedną kieszonkę przy krawacie i dwie takie same na bokach kuferka. Choć jedną chyba odczepię i dołożę do paska od spodni, a w jej miejsce pójdzie uchwyt na browca ;)

:
Mam sakwy , krawat i piórnik

:
Trom napisał/a:
Wg mnie tankbag zupełnie nie pasuje do Hondy Shadow :-/ ,ale o gustach się nie dyskutuje ;-)


Zgodzę się z Kolegą. Wywołałem temat bo chciałem usłyszeć opinię innych. Torba niby praktyczna ale nie wpasowywuje się w styl skór etc.
Szkoda że te krawaty nie mają opcji na navi. Szukam czegoś co pozwoli mieć wszytko w kupie i pozwoli zostawić moto na ulicy bez konieczności zbierania gratów przez pół dnia.

:
sq9nrf napisał/a:
Szkoda że te krawaty nie mają opcji na navi

A nie można sobie zamówić takiego ?
Napisz do któregokolwiek zproducentów.
Ale navi w tym miejscu raczej mało komfortowe :/

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Dla mnie licznik jest trochę za nisko (duży chłop jestem), a jeszcze navi pod nim?

:
na dalsze wyjazdy doklejam TORBA , a tak to wygląda ;) NA MOTO

:
jeździcie bez kasków czy jak? ja bym niczego nie widział na navigacji tak blisko i tak nisko...
mocno schylać łeb trzeba.

ja mam navi na kierownicy - daleko, prosto przed sobą.
ruch okiem niewielki, niebezpieczeństwo wypadku mniejsze ;)

chociaż w poście wyżej widzę, że bardzo nisko to to nie jest.

:
Ja mam torbę na krawacie i potrójną torbę na szybie. Nic dużego tam nie wejdzie, ale mieszczą się klucze, portfel, okulary, podstawka pod kosę, komplet kluczy, bandana itp.

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
Dżej dżej napisał/a:
.. i potrójną torbę na szybie...

Mógłbyś wrzucić fotkę tej torby na szybie ?

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Ja mam nawi na kierownicy na takim mocowaniu



a na dokumenty klucze i telefon mam torebkę na udzie


Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group