Ubezpieczenie OC na Hanię 125
Odpowiedz do tematu

:
OC też w PZU i chyba coś ok 75 za rok, nie pamiętam dokładnie.
Do tego ostatnio dokupilem assistance za chyba 130 zl, dzięki czemu w razie awarii mam zapewnioną pomoc. Wersja za 90 zl też jest OK, ale jeśli jest mniej, niż 20 km od miejsca zamieszkania, to nie działa, stąd mój wybór opcji full.

:
Mniej niż 20 km od miejsca zamieszkania, w razie awarii moto, to na piechotę dojdziesz :-) . A cztery dychy na zimnego browca zostaje :toast:

:
Dzisiaj ubezpieczyłem Hankę. Wygląda to jak poniżej dla miasta Olsztyn przy moich 60% zniżkach:

OC - 50 PLN
NNW - 35 PLN

Razem zatem zapłaciłem 85 zeta - tragedii nie ma.

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
warszawa 60% zniszki pani powiedziała ze niema znaczenia jaka pojemność pzu 90 zł nw zależy do jakiej kwoty za fjote 1200 też płace 90 :))

:
w Opolu zniżki 60% w HDI

-OC 43zł
-NNW 50zł

:
W Przemyślu - zniżki 60% w HDI

Za 9 miesięcy OC zapłaciłem 31 zł.

:
O proszę. Słyszałem, że na motocykle wszyscy kroją też za rok, a tu proszę taka niespodzianka? Praktycznie tyle co ciąża. :mrgreen:

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
Nie mogłem właśnie wykupić na rok....coś mi tam Pani tłumaczyła ale za bardzo jej nie słuchałem :mrgreen:

:
Yulian napisał/a:
W Przemyślu - zniżki 60% w HDI

Za 9 miesięcy OC zapłaciłem 31 zł.


pierwsze słyszę,,,,,ubezpieczenia OC czy auto czy motocykl zawierane są na rok.Są to ubezpieczenia obowiązkowe które reguluje ustawa, siedzę w tym od 12lat....nie spotkałem się z czymś takim...

:
kruzi napisał/a:
Yulian napisał/a:
W Przemyślu - zniżki 60% w HDI

Za 9 miesięcy OC zapłaciłem 31 zł.


pierwsze słyszę,,,,,ubezpieczenia OC czy auto czy motocykl zawierane są na rok.Są to ubezpieczenia obowiązkowe które reguluje ustawa, siedzę w tym od 12lat....nie spotkałem się z czymś takim...

KRUZI jest kiedys pierwszy raz ,nawet po tylu latach ..... :-)8 :toast:

:
W skrócie wyglądało to tak.Poprzedni właściciel wykupił OC na rok...W trzecim miesiącu trwania ubezpieczenia moto wystawił na sprzedaż.Kupiłem ale nie mogłem przepisać ubezpieczenia na siebie tylko musiałem wykupić i to właśnie na 9 te miesięcy....a przepisać na siebie nie mogłem bo minął więcej niż jeden miesiąc od daty zakupu....prędzej nie mogłem bo moto nie miał przeglądu....przeglądu nie mogłem zrobić bo w lutym śnieg padał... :mrgreen:

:
Yulian napisał/a:
W skrócie wyglądało to tak.Poprzedni właściciel wykupił OC na rok...W trzecim miesiącu trwania ubezpieczenia moto wystawił na sprzedaż.Kupiłem ale nie mogłem przepisać ubezpieczenia na siebie tylko musiałem wykupić i to właśnie na 9 te miesięcy....a przepisać na siebie nie mogłem bo minął więcej niż jeden miesiąc od daty zakupu....prędzej nie mogłem bo moto nie miał przeglądu....przeglądu nie mogłem zrobić bo w lutym śnieg padał... :mrgreen:


jakieś kombinacje, kupujesz motocykl to kupujesz z ubezpieczeniem tak jest i tak kupiłeś - powinno to być przepisane i nie ważny jest przegląd ani moment zgłoszenia zakupu - powinien to zrobić w ciągu 14 dni zbywca. Polisa na motocykl zwykle opłacona jest jednorazowo więc przepisanie na nabywce i wsio do wydziału komunikacji odebrać dowód stały i już.(bo w wydziale wymagają już przepisanego ubezpieczenia - taki warunek jest wydania dowodu rej)

być może zbywca nie opłacił polisy i zostaliście podzieleni składką za ubezpieczenie..bo też tak może być ale polisa jest na rok

:
Yulian napisał/a:
W skrócie wyglądało to tak.Poprzedni właściciel wykupił OC na rok...W trzecim miesiącu trwania ubezpieczenia moto wystawił na sprzedaż.Kupiłem ale nie mogłem przepisać ubezpieczenia na siebie tylko musiałem wykupić i to właśnie na 9 te miesięcy....a przepisać na siebie nie mogłem bo minął więcej niż jeden miesiąc od daty zakupu....prędzej nie mogłem bo moto nie miał przeglądu....przeglądu nie mogłem zrobić bo w lutym śnieg padał... :mrgreen:


wazne że jeżdzi i nawija kilometry :ride: :ride: :ride: :toast:

:
DZIADEK JUREK napisał/a:
Yulian napisał/a:
W skrócie wyglądało to tak.Poprzedni właściciel wykupił OC na rok...W trzecim miesiącu trwania ubezpieczenia moto wystawił na sprzedaż.Kupiłem ale nie mogłem przepisać ubezpieczenia na siebie tylko musiałem wykupić i to właśnie na 9 te miesięcy....a przepisać na siebie nie mogłem bo minął więcej niż jeden miesiąc od daty zakupu....prędzej nie mogłem bo moto nie miał przeglądu....przeglądu nie mogłem zrobić bo w lutym śnieg padał... :mrgreen:


wazne że jeżdzi i nawija kilometry :ride: :ride: :ride: :toast:



a jak UFG zapuka i karę wlepi to już nie?? spox

:
Czemu UFG ma zapukać ? Moto mam ubezpieczone i w dniu zakupu również miało aktualne ubezpieczenie ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group