Czesci zamienne do VT 125 pasujace od innych motocykli
Odpowiedz do tematu

jkurnik
[Usunięty]
: Czesci zamienne do VT 125 pasujace od innych motocykli
Drodzy motomaniacy :)

poniewaz ciezko jest dostac czesci zamienne do VT 125 proponuje otworzyc strone poswiecona czesciom zamiennym, ktore pasuja do naszych VT 125 a pochodza od innych maszyn np.: od bardzo popularnej VT 750.



Jesli ktos z Was wie co od czego pasuje prosze napiszcie.

pozdrawiam

kryyystiann
[Usunięty]
:
Siema... Z tego co wiem bo gdzieś przeczytałem to pasuje pas na zbiornik od vt750 C2...

motos4
[Usunięty]
:
Świetny pomysł. Ale na tej stronie mogły by być opisane wszystki z rodziny SHADOW!!!!!!!!!

kryyystiann
[Usunięty]
:
Dzisiaj kupiłem klocki hamulcowe nie miałem problemu z kupnem w pierwszym napotkanym sklepie je dostałem... Taka ciekawostka dla kogoś kto chce wymienić, 72zł dałem ;))) Nie wiem czy to dużo czy mało... :lol:

jkurnik
[Usunięty]
:
Hej a te klocki hamulcowe to do VT 125 czy dopasowales od innego motocykla?

kryyystiann
[Usunięty]
:
Hmm... Od vt125.

jkurnik
[Usunięty]
:
OK to piszcie co jeszcze pasuje od innych motocykli.

:
motos4 napisał/a:
Świetny pomysł. Ale na tej stronie mogły by być opisane wszystki z rodziny SHADOW!!!!!!!!!


Nie, bo by się zrobił misz-masz. Każdy dział będzie miał oddzielny tego typu wątek.

:
jeśli chodzi o części, typu łańcuch, pokrywka silnika, silnik nawet, to są na ebayu. Najlepiej wpisać shadow 125, bo jak się wpisuje vt 125 to jest pełno części do daelimów i łatwo się pomylić. Oczywiście najwięcej jest z niemiec, ale czasami warto po innych poszukać... Mi sie udało kupić nowy sissybar za 160 zł + 140 zł przesyłka z francji.

Pal gumę, a nie duszę....

http://picasaweb.google.pl/jakub.szafranski/ - album motomaniaka ;d

http://www.youtube.com/user/Kubrakow - duuzo filmików z udziałem mojego shadowa ;)
:
Sorka, że tak odkopuje, ale nie chce zakładać nowego tematu a może ktoś się orientuje czy Bagażnik od 600 przypasuje do 125?

To co wystawia nas na próbę, przynosi nam zwycięstwo, zaś to, co przejmuje nasze serca bólem, przepełni je ostatecznie radością
:
Klamki pasują od 600, 750, vtx, 1100, 1300

:
Podobno błotniki pasują od 750 - ale głowy nie dam.

:
Chyba w ogóle rama 750 jest bardzo podobna jeśli nie taka sama do 125

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Nie chce mi się wierzyć aby rama z o wiele cięższego motocykla była taka sama.

:
nawet jakby była taka sama, to na pewno ma inne parametry, sztywność, nośność, wytrzymałość.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group