"terkotanie"-"bzyczenie" przy hamowaniu
Odpowiedz do tematu

:
Napisałem

Ostatnio zmieniony przez mordimer 2015-01-07, 22:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Witam. U mnie też tyrka sobie przedni hamulec jak hamuje - mimo to żadnych problemów z hamowaniem nie mam więc nie ruszam, zobacz po wymianie klocków.

:
mordimer, dzieki za fachowe i rzeczowe wyjasnienie :)..generalnie klockow szlifowac nie bede, bo to podejrzewam moze wplynac na sile hamowania, ktora w cruiserach i tak nie jest rewelacyjna...

filip86, do wymiany klockow mi jeszcze daleko. Dopiero co nowe zalozylem :mrgreen:

:
Jasne,

Ostatnio zmieniony przez mordimer 2015-01-07, 22:00, w całości zmieniany 1 raz
:
I u mnie terkocze, przez trzy lata nie stwierdziłem spadku skuteczności hamowania

<-VT1100C2<-WSKM06B3<-WSKM06B1
:
A bo

: Bzyczy w przednim kole - czyżby zalęgły się pszczoły ?
Jak w temacie - a mianowicie w mojej Hannie (przednie koło) w momencie hamowania słychać takie bzzzzzzzzzz - jak mnie to wk... - myślałem,że to wina klocków - wymieniłem na nowe i dalej jest to wk... bzzzzzzzz - jest to takie metaliczne bzzzzzz - w samochodzie taki dźwięk oznacza kończące się klocki - czy to przez to że jest taka dziwna tarcza hamulcowa (wszystkie ace takie mają) - ma takie gęsto nawiercone drobne otwory - i to mnie też wk.... bo nie mogę założyć blokady na tarczę.

Pomocy - bo już nie mogę słuchać tego bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Ostatnio zmieniony przez Łysy 2015-03-25, 13:21, w całości zmieniany 1 raz
Bądźcie pozdrowieni wszyscy kochający Shadowki i Bunię :-)
MOJA HANUŚKA :-)
:
Musisz ją po prostu sprzedać w dobre ręce. :chytrusek:
No i kupić horneta on załatwi te pszczoły. :mrgreen:

Ukłony dla ciebie Gość .
:
Mój też tak ma a klocki są ok. Nawet taki temat gdzieś tu widziałem gdzie wiele osób podobnie się wypowiadało. Chyba taki urok tych motocykli.

:
Gibek - nie mogę jej sprzedać, bo ją kocham :mrgreen: tylko to bzzzzz mnie, delikatnie mówiąc, denerwuje :koso:

Bądźcie pozdrowieni wszyscy kochający Shadowki i Bunię :-)
MOJA HANUŚKA :-)
:
Nie da się ukryć

Ukłony dla ciebie Gość .
:
Może trza smaru na te dziurki :mrgreen:
U mnie to bardziej tak "furkota" ale tylko przy hamowaniu. Może coś Ci wpadło pod klocki?

[ Dodano: 2015-03-25, 14:48 ]
A może klocki zjechane i te blaszki trą?

Java 350 TS --> Honda VT 1100 C2 Sabre -- > Honda ST 1300 Pan European :-)
:
to wychodzi na to że i ja mam pszczoły :D tak poważnie to u mnie przy nacisnieciu hamulca tez jest małe bzzz bzz, na początku mnie to troche zastanawiało ale porzuciłem smutki i niepokoje, klocki niedawno wymieniałem.

:
Miałem tak przy 750-tce. Po jakimś czasie przestałem na to zwracać uwagę :mrgreen:

Nigdy nie piję przed piątą po południu.
Na szczęście zawsze gdzieś na świecie jest piąta po południu.

Moje byłe Zochy: VT 600, VT 750, VT 1100 i Zocha obecna: VTX 1300
:
Temat już był na forum - to przez wentylację w tarczy.

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group