Pytanie o "kompatybilność" wydechów
Odpowiedz do tematu

: Pytanie o "kompatybilność" wydechów
Witam,

Orientujecie się może (pierwszy raz mam problem z wyszukaniem informacji) czy wydechy z naszych VT 600 są kompatybilne między sobą tzn. czy np. z nowszych modeli pasują do starszych?

Mam możliwość kupienia wydechu SANKEI 2286 ale nie jestem pewien czy przypasuje do mojej Hanki z '92 (szczątkowe informacje z googla że roczniki 00-07)

Będę wdzięczny za informacje.

Pozdrawiam
Kamil

:
Według mnie ( a mogę się mylić ) to wszystkie wydechy tzw .oryginały pasują do każdego rocznika ,sam wymieniałem żonce (a jej Hanka rocznik 1990) a wydech był od shadowki prawie z ostatnich roczników i bezproblemowo pasował ,o taki


XV 535,XVS 650 Classic,RS XV 1700 Silverado, XVS 950 MS, Shadow 600 ,DL 650 V-Strom,Custom DS650,znów XVS 950 ,V-Star 1100 Classic Silverado,Diversion XJ600 ,Shadow 600,Honda CBF 600S , American Dream Honda Shadow 600, FZS 600 Fazer
:
jeżeli w serwisówce jest taka sama średnica kolanka lub uszczelki do wydechu to powinno, a raczej na 100 pasuje. silnik j jego układ pozostaje niezmieniony od 1988 roku

:
Dzięki za informacje. W takim razie zamawiam i liczę, że nie będzie wtopy tylko "good look" na nowy sezon hehe

pozdrawiam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group