Pytanie i prośba o kilka fotek
Odpowiedz do tematu

:
U mnie w VT750 aku jest w kształcie litery T, na zdjęciu jest miejsce jego mocowania.

:
Ten wężyk po lewej stronie akumulatora (widoczny choćby na zdjęciach Pawcio89), to do czego ma być podłączony?
Bo u mnie "wisi" luzem :(

:
Odpowietrzenie. I niech tak wisi ;-)

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
:
Odpowietrzenie czego?

:
Gazów z aku ...

Z braterskim pozdrowieniem

Ksiądz
:
ten wężyk podłączasz do akumulatora, do takiego cycka. Jak aku puszcza bąki, to ten wężyk odprowadza gazy ;)

:
A, ok. A gdzie ten wężyk prowadzi dalej? Bo ja myślałem, że właśnie ten "cycek" przy akumulatorze odprowadza te gazy i nie trzeba dodatkowo jeszcze coś podłączać.

:
Wężyk niech się kończy poza moto, na dole, obok wylotu rurki przelewu układu chłodzenia
Te opary gazów są żrące, szkoda niszczyć wnętrze maszyny...

Z braterskim pozdrowieniem

Ksiądz
:
Ksiądz napisał/a:
Wężyk niech się kończy poza moto, na dole, obok wylotu rurki przelewu układu chłodzenia
Te opary gazów są żrące, szkoda niszczyć wnętrze maszyny...


dokładnie tak. Poprzedni właściciel mojego moto nie zauważył, że mu się ten wężyk zsunął z aku i kwas kapał na ramę. W miejscu gdzie kapał, mam trochę "zjedzony" lakier

:
GhoustDragon napisał/a:
Tak jak w 600 z tą różnicą, że najpierw delikatnie od dołu bo od góry osłona jest wsuwana w specjalne mocowanie.


A to ciekawe, bo w sumie u Asgalt w profilu nie ma, który rocznik motura, a w mojej lewy boczek jest przykręcony pod aku jedną śrubą, od góry wciśnięty w gumy.

:
bodek napisał/a:
A to ciekawe, bo w sumie u Asgalt w profilu nie ma, który rocznik motura

Teraz już nie ma, ale było. :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
bodek napisał/a:
GhoustDragon napisał/a:
Tak jak w 600 z tą różnicą, że najpierw delikatnie od dołu bo od góry osłona jest wsuwana w specjalne mocowanie.


A to ciekawe, bo w sumie u Asgalt w profilu nie ma, który rocznik motura, a w mojej lewy boczek jest przykręcony pod aku jedną śrubą, od góry wciśnięty w gumy.


Teraz to moja lokomotywa ;-) 1998
Lewy boczek wchodzi na gumy bez dodatkowej śrubki itp.

Z braterskim pozdrowieniem

Ksiądz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group