Zdjęcia gaźników
Odpowiedz do tematu

: Zdjęcia gaźników
Witam

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami więc zaczynam myśleć o kolejnych pracach przy moim motocyklu. Mam w planach usunąć układ EKO. Ktoś zapewne spyta dlaczego - pomnieważ ilekroć przyjdzie mi grzebać przy gaźnikach, cewce zapłonowej to muszę to ustrojstwo rozpinać. Bardzo ciasno jest pod bakiem.

Chciałbym rzucić okiem na gaźniki z motocykla gdzie tego układu nie ma. Nie wiem co i jak zaślepić w gaźnikach po demontażu układu eko. Może ktoś będzie akurat miał gaxniki wyjęte i będziemógł napstrykać dokładnych zdjęć. Ewentualnie może ktoś mieszka blisko Będzina i ma moto na warsztacie :)

"skoro nikt za mnie nie umrze, to dlaczego ma mi mówić jak mam żyć" ...
:
Co prawda nie mam moto na warsztacie ale moją Hanie kupiłem w wersji california już po demontażu instalacji eco. Jak chcesz to podjedź może wizja lokalna coś pomoże (tel. do mnie masz na PW).

:
Masz VT 600 czy 700 ?

Jeśli masz 700 tak jak w opisie to nie wiem czy gaźniki będa takie same co u mnie .

"skoro nikt za mnie nie umrze, to dlaczego ma mi mówić jak mam żyć" ...
:
Tak jak w opisie VT 700C. Gaźniki mogą się różnić ale podejrzewam, że podłączenia układu eco są podobne.

:
Witam po długiej przerwie....

Ponawiam pytanie o zdjęcie gaźników bez układu eco. Najlepiej od VT600 lub ,możliwość obejrzenia gaźników na żywo w okolicach Będzina.

Marselus może u Ciebie jest jakaś naprawa ? Do Ciebie chyba mam najbliżej :)

"skoro nikt za mnie nie umrze, to dlaczego ma mi mówić jak mam żyć" ...
:
\nie obiecuje, ale jak bede mial chwile w przyszlym tygodniu to Ci je wyjme ( ostatnio robilem to tak czesto ze i tak mi z 20 minut zabiera) chyba ze wystarczy jak Ci zdejme bak i puche? w sumie chyba juz bedzie wsio widac

:
Dokładnie... Od dołu i tak tylko przewody paliwowe są.

Zima idzie, bynajmniej powinna iść to bym sobie pare usprawnień zrobił.

"skoro nikt za mnie nie umrze, to dlaczego ma mi mówić jak mam żyć" ...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group