co to za zbiorniki??
Odpowiedz do tematu

: co to za zbiorniki??
Witam Koledzy!
Właśnie wziąłem się za pierwsze moje zimowe rozbieranie. Jak niektórzy już wiedzą mam shadowkę nie cały rok. Więc dopiero poznaję maszynę. Gdy ciągnąłem bak pojawił się zbiorniczek płynu. Pod siedzeniem koło filtra paliwa jest drugi zbiornik płynu. Koło główki kierownicy jest trzeci zbiornik.
Moje pytanie brzmi po co tyle tych zbiorników???
Z góry dziękuję za odpowiedzi...

HONDA SHADOW C 1989r. I JEST GIT!!!
:
Przy główce ramy masz termostat z wlewem, przy siedzeniu zbiorniczek wyrównawczy... Trzeciego pod zbiornikiem nie kojarzę... Może jakieś foto?

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Kolego, najprościej po smaku i kolorze rozszyfrujesz co to są za zbiorniczki i z czym. Skoro sie na tym nie znasz to weź szmatkę i wyczyść moto do perfekcji a sprawy mechaniczne zostaw specjalistom.

leszku
:
W serwisówkę zerknij (o ile jest dostępna do Twojego modelu) - wtedy wszelkie wątpliwości łatwo się rozwiewają.

:
GhoustDragon napisał/a:
Trzeciego pod zbiornikiem nie kojarzę... Może jakieś foto?

Ten pod zbiornikiem, biały/przezroczysty, to taki wstępny zbiornik na "śmieci" z komory korbowej silnika, tzw. "odma".

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisał/a:
GhoustDragon napisał/a:
Trzeciego pod zbiornikiem nie kojarzę... Może jakieś foto?

Ten pod zbiornikiem, biały/przezroczysty, to taki wstępny zbiornik na "śmieci" z komory korbowej silnika, tzw. "odma".

I w tym kierunku się skłaniałem, ale nie mając 100% pewności nie chciałem nikogo wprowadzać w błąd.

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
dziękuję Panowie!!!

HONDA SHADOW C 1989r. I JEST GIT!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group