Numer ramy VIN
Odpowiedz do tematu

: Numer ramy VIN
Witam
Gdzie w Waszych 500 jest nabity nr ramy ? Może ktoś podeśle jakieś zdjęcie ?
Byłem dzisiaj na stacji kontrolnej w celu przeglądu i diagnosta nie mógł znaleźć nr VIN, tylko na tabliczce znamionowej ( dodam że jest to "Tabliczka znamionowa zastępcza" )

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
to na tabliczce nie wystarczy? ;-)
u mnie na ramie jest właśnie taka tabliczka (zastępcza??) o reszcie miejsc nie wiem ale mogę poszukać ;-)

never as good as the first time
:
Podobno na przeciwko tabliczki powinno być ale ja nawet nie wiem gdzie powinna być tabliczka bo nie mam jej zamontowanej, jest nówka sztuka.

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
Po jednej stronie główki ramy powinna być przynitowana tabliczka znamionowa, po drugiej wybity nr VIN

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
:
Ale, jak jest tabliczka zastępcza, dlaczego, to nie wiem czy jest oryginalny Nr VIN.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Witam. Zgodnie z instrukcją i schematami powinien być na główce ramy z prawej strony z lewej tabliczka. Identycznie jest w mojej VT 750 83 r. Może jest zamalowany?
http://www.cmsnl.com/hond...st/SERIAL2.html

:
Jest na główce ramy po prawej stronie (z tej od korka wlewu płynu chłodniczego).
Może być słabo widoczny lub wręcz zatarty przez przechodzącą tamtędy linkę. U mnie był ledwo widoczny, dlatego zawsze główkę ramy miałem owiniętą czarną taśmą izolacyjną.

:
Dokładnie tam gdzie mps13 napisał i co do wycierania też ma racje,u mnie linka prawie zatarła ostatnią cyferke

Moja 2 pasja http://morfi.flog.pl/
:
Pod linką jest u mnie wyślizgane do metalu :) a numeru nie widać, nawet nie ma śladu żeby kiedykolwiek tam był. Z lewej strony są tylko zaślepione ślady po starej tabliczce znamionowej.

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
U mnie ładnie widać. Nie jest starty.

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
U mnie po lewej stronie jest tabliczka znamionowa a po prawej wybity numer na ramie.

:
A jak już znajdziecie VIN to możecie skorzystać ;-)

https://historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/

:
faktycznie, działa ;-)

never as good as the first time
:
No dobra Panowie, pacjent będzie żył :)

Okazało się, że jak rama była malowana to zamalowali nr ramy. Tak to jest jak papraki malują. Trochę tarcia papierem ściernym i wszystko widać. Jutro kolejna wizyta w stacji kontroli :)

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
:-) Cieszy. Szukałem już kiedyś numerów po wizycie u lakiernika dlatego wspominałem wcześniej o zamalowaniu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group