VT 125 Szarpniecie przy wrzuceniu jedynki
Odpowiedz do tematu

: VT 125 Szarpniecie przy wrzuceniu jedynki
Witam zastanawia mnie sprawa owego szarpniecia w momecie wrzucenia 1 szego biegu.Jesli mozecie to sprawdzcie jak jest u was i dajcie znac.U mnie na postoju jak wrzuce jedynke to troszke szarpnie motocyklem,No i potem wszystko jest ok.nie zauwazylem zadnych niepokojacych zmian ze strony sprzegla przy starcie z jedynki motocykl zaczyna ruszac w polowie sprzegla.Napiszcie czy to szarpniecie jest czyms normalnym czy jednak oznaka awari.

:
W moto,to norma.

:
Ok Dzieki. Niedawno jezdzilem suzuki gz 125 i takiego zjawiska nie bylo ale Dawno Dawno temu mialem kilka WSK 125 i 175 i o ile dobrze pamietam to tez zawsze bylo to szarpniecie.

:
Jak uda Ci się znaleźć odpowiednie obroty dla tego moto to też nie będzie szarpnięcia :mrgreen:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
To normalne w skrzyniach niesynchronizowanych, moja też szarpie przy wrzucaniu 1.

:
[quote="Matrix"]

Ostatnio zmieniony przez mordimer 2015-01-07, 23:07, w całości zmieniany 1 raz
:
Uff jak dobrze.spokoj ducha bezcenny. :ride:
kolejka dla wszystkich :toast: :toast: :toast:

:
Gdzie można odebrać tą kolejkę :-P

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Trochę kulturalniej też 1 wchodzi jak się podczas jej wrzucania delikatnie cofnie moto :-)

:
Matrix napisał/a:
Gdzie można odebrać tą kolejkę :-P

Daleko do siebie nie mamy.Moze jakos na wiosne....

[ Dodano: 2014-10-27, 09:03 ]
madkeinam napisał/a:
Trochę kulturalniej też 1 wchodzi jak się podczas jej wrzucania delikatnie cofnie moto :-)

A to ciekawe,musze wyprobowac

:
Słuchajcie a czy na innych biegach też może szarpać. Taka sytuacja, jade wolno dwójeczką, zwalniam gaz następnie w momencie szybszego dodania gazu odczuwam szarpnięcie.

I don't drive Fast...
I fly low ;D
:
O innym szarpaniu tu mowa :->

:
Już wiem o co chodzi, u mnie z kolei tego nie ma przy wrzucaniu jedynki. Jakiś dziwny ten mój shadow, pewnie już za dużo km zrobił.

I don't drive Fast...
I fly low ;D
:
Szarpnięcie na postoju kiedy wrzyca się jedynkę oznacza "stary wbiłeś pierwszy bieg, uważaj" ma to każdy motor, jeśli nie ma zacznij sie martwić. O ile to lekkie szarpniecie, nie "wyrwanie" motocykla i zgrzyt jakby ktoś po tablicy przejechał.

Nie ważne jest to co kupisz, ważne jest co zbudujesz.
Monter kadłubów okrętowych!
Mój Bobber
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group