Rodzaje kierownic do 600
Odpowiedz do tematu

: Rodzaje kierownic do 600
Pytanie laika w tym temacie :oops: ,chodzi o to czy jesli chciałbym zamienić kierownicę tą co jest cała (spawana -bez riserów) na tę co są w nowszych modelach ,czyli osobno risery i kierownica -to czy pólka jest taka sama ,czy jest inna?

Czy jest tak że wykręcamy kierownice starą ,przykręcamy na to miejsce risery i inna kierownicę .Pomijam pytanie o długość linek i przewodów bo pewnie jest oki przy orginalnych kierach.

:
no dzisiaj wlasnie ktos wklejal taka:
http://static.fishki.pl/s...a3fbaf895f7.jpg
ale to chyba nie o to Ci do konca chodzi :-)8

:
Napomagałeś mi :-(

:
nie powinienes miec wiekszych problemow ewentualnie zrob zdj swojej polki to porownamy

:
jacek17 napisał/a:
Napomagałeś mi :-(

przepraszam za offtopic, poruszony bylem, juz nie bede :toast:

:
Japa napisał/a:
jacek17 napisał/a:
Napomagałeś mi :-(

przepraszam za offtopic, poruszony bylem, juz nie bede :toast:


...moim zdaniem odpowiedź była na temat... :mrgreen: :lol: :mrgreen: :-P

:
P/N półki górnej co prawda jest delikatnie inny w przedlifcie i polifcie..

Ale na "oko" szpilki itp wyglądają podobnie.
Jak chcesz to weekendzie mogę Ci zmierzyć jakieś rozstawy itp itd. to sobie porównasz z tym co jest u Ciebie.





:
Montująć kierownice na risery musisz pamiętać o tym, aby Risery od spodu nie miały większej średnicy niż rowki w górnej półce w których te risery siedzą.

Kupująć risery bez śrub do montażu, zwróć uwagę czy mają one grint metryczny czy calowy, bo z tym drugim możesz mieć później problem, aby sobie dokupić (ja musiałem odwiedzić tokarza)

Półka lag zostaje ta sama.

:
Dzięki wszystkim za pomoc :-P ,troche mnie rozjasniło w temacie .

:
ja przy wymianie kiery kupiłem risery od shadowa 750. pasują bez przeróbek :) pytanie, czy chcesz risery niskie czy wysokie?

:
O to cenna uwaga jak pasuja od 750 ,generalnie to pewnie bede chciał niskie bo chodzi mi o kiere która jest troche szersza ,taka jak w modelu nowszym 600.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group