Operacja Custom - Bobber || 01.09.2014 UPDATE
Odpowiedz do tematu

:
Witam, zapodaję stronkę z Shadowka, Bobber, sami oceńcie cenę itp, jestem ciekawy opini,
http://kleinanzeigen.ebay...1410?ref=search

:
Ale to temat o moim Bobrze :D

:
Ari napisał/a:
Ale to temat o moim Bobrze :D


Przepraszam, oddaję honory

:
Oj tam Twoim Ari, on jest prawie forumowy ;p

:
Oglądałęm filmik na YT.
ma bas piękny głęboki. miód na uszy po prostu.
przynajmnej na niskich obrotach. Podczas jazdy bardzo głośna jest ta maszynka?
To jest pełny przelot czy z jakimiś tłumikami rury?

:
Pełny przelot, bez jakichkolwiek tłumików :)

Jest głośna, ale mi to nie przeszkadza. W dodatku z moją średnią prędkością na trasie 80-90km/h i wymienioną tylną zębątką na 41 zębów - obroty nie są tak wysokie, aby po dłuższym czasie to przeszkadzało, a jeżdzę w kasku otwartym, bez szyby więc tymbardziej słyszę wszystko wyraźniej niż w zabudowanym kasku

:
Ari napisał/a:
Jest głośna, ale mi to nie przeszkadza.

Tobie pewnie nie.... ;-)

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
Jak na razie, spotykam się wyłącznie pozytywnym odbieraniem mojego moto kiedy jeżdzę, więc nie jest źle :D

:
Ari napisał/a:
Pełny przelot, bez jakichkolwiek tłumików :)


:chytrusek:

I love to ride
I hate to arrive
:
dempsey napisał/a:
Ari napisał/a:
Pełny przelot, bez jakichkolwiek tłumików :)


:chytrusek:


jak to mówią musi go słychać!!!...w swoim a mam założone w połowie tłumika jakieś małe db.. założyłem po drugim krążku wyciszającym na końcach bo dostałem z motocyklem - powiem krótko....lipa :) to już nie to. Po przeglądzie idzie OUT! :) Lewa

:
No ja najpierw miałem tłumiki normalne, z tłumikami i db killerami. Wybebeszyłem tłumiki i było lepiej, ale po ucieciu tlumików ... TO JEST TO :mrgreen:

:
Piękna maszyna i pięknie gada :-D

:
Oj coś czuję, że zimą wezmę się za swoją hanie, Ari pozazdrościć tylko...

:
No piękna maszyna, tylko jedno ale

dotyczy to się sporej ilości boberków i mojego pofiksowanego kojarzenia rzeczy, a rozchodzi się o sprężyny pod siedzeniem mi kojarzą się takowe ze starym rowerem "kozą",ja bym na nie założył 2-4 tulejki (czarne lub chrom) chodzące teleskopowo.

Maruda od urodzenia :omg:
:
Grzywa napisał/a:
Oj coś czuję, że zimą wezmę się za swoją hanie, Ari pozazdrościć tylko...


No ja, jak tylko znajdę jakiś ocieplany garaż na zimę, to planuję robienie kolejnej shadowki :)


Za to niedługo biorę się za robotę felg - czyszczenie, malowanie i polerowanie bez ich rozbierania. Ciekaw jestem jak to wyjdzie :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group