Łańcuch
Odpowiedz do tematu

: Łańcuch
Przyszedł czas na wymianę łańcucha wiec postanowiłem się Was poradzić
Korzysta ktoś może z tego łańcucha:
http://www.larsson.pl/ind...Mw==&bid=104482 kusi ceną.
A z drugiej strony DID który znam i używałem i wiem że jest ok
http://www.larsson.pl/ind...Ng==&bid=104482

Mała podpowiedz co wybrać? A może znacie jeszcze inną alternatywę?

:
Ja w poprzednim sezonie zdecydowałem się jednak na DID

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
Masz racje. Nie będę kombinował wezmę DID'a

:
skoro jest taki przeskok cenowy, to pewnie jest lepszy ten DID :)

:
Popatrz na allegro. Można czasami w dobrej cenie DIDa razem z zębatkami wyhaczyć

BORN TO RIDE
RIDE TO LIVE
:
Dokładnie - ja w ubiegłym roku za jakieś 450 zeta wydostałem DiD-a + obie zębatki. Co prawda do VT 600 ale nie sądzę, żeby jakieś koszmarne różnice w cenie były.

Nigdy nie piję przed piątą po południu.
Na szczęście zawsze gdzieś na świecie jest piąta po południu.

Moje byłe Zochy: VT 600, VT 750, VT 1100 i Zocha obecna: VTX 1300
:
Juz zamówiłem. Razem będzie 600 z zębatkami. Przy okazji zmieniłem sobie przełożenie z 41/17 na 43/17. Jestem ciekawy czy da się wyczuć zmianę w prowadzeniu :chytrusek:

:
k0d0 napisał/a:
Juz zamówiłem. Razem będzie 600 z zębatkami. Przy okazji zmieniłem sobie przełożenie z 41/17 na 43/17. Jestem ciekawy czy da się wyczuć zmianę w prowadzeniu :chytrusek:


I co czuć różnice?

:
Na razie pewnie czuje, ale to efekt placebo ;) więcej pewnie napisze jak mu zestaw przyślą, zamontuje go i się przejedzie :)

:
co wybrać? WAŁ KARDANA 8-) :-)8

Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
:
Montaż we wtorek :-P Spokojnie :mrgreen: A kardana to se moge w sakwie wozić :-P

:
k0d0 napisał/a:
A kardana to se moge w sakwie wozić :-P


Dokładnie, jeśli zerwie ci się łańcuch założysz kardana i dalej do przodu ;-) :mrgreen:

I love to ride
I hate to arrive
:
Łańcuch zamontowany. Do większej zębatki z tyłu trzeba było założyć dłuższy łańcuch o 2 ogniwa. Ale warto było bo czuć że motocykl się lepiej zbiera. Jest zrywniejszy. Jeszcze nie przetestowałem prędkości maksymalnej. Ale chyba tak znacząco nie spadła. Na pewno dla osób które na piątce przy 100km/h lubią cichy pomruk silnika jest to złe rozwiązanie. Ale dla kogoś kto lubi palić gumę na skrzyżowaniach przy ruszaniu to polecam :mrgreen:

:
chyba i u mnie nadeszła pora na wymianę napędu. Zębatki może nie są jeszcze w bardzo złym stanie, ale łańcuch już chyba dogorywa. W piatek przed wyjazdem łańcuch naciagniety książkowo - luz 2cm, przez weekend wpadło 1400km i w drodze powrotnej kawałek przed garażem usłyszałem głośne "rzężenie", stanąłem zobaczyc co się dzieje, patrzę a łańcuch luźny jak cholera... Raczej nie normalne zachowanie przy "zdrowym" napędzie żeby po takiej trasie aż tak sie łańcuch rozciągnął, bo w takim tempieto z 8-10tys i napęd do wymiany... Dobrze myślę ?

:
Destiny napisał/a:
chyba i u mnie nadeszła pora na wymianę napędu. Zębatki może nie są jeszcze w bardzo złym stanie, ale łańcuch już chyba dogorywa. W piatek przed wyjazdem łańcuch naciagniety książkowo - luz 2cm, przez weekend wpadło 1400km i w drodze powrotnej kawałek przed garażem usłyszałem głośne "rzężenie", stanąłem zobaczyc co się dzieje, patrzę a łańcuch luźny jak cholera... Raczej nie normalne zachowanie przy "zdrowym" napędzie żeby po takiej trasie aż tak sie łańcuch rozciągnął, bo w takim tempieto z 8-10tys i napęd do wymiany... Dobrze myślę ?

Trochę przejechałeś bez smarowania łańcucha w ten weekend :mrgreen: .Łańcuch ma też to do siebie że pod koniec swojego żywota bardzo szybko się rozciąga.Wymień napęd w komplecie i smaruj regularnie :ride:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group