Operacja Custom - Bobber || 01.09.2014 UPDATE
Odpowiedz do tematu

:
Super. Bardzo lubię ten styl. Niech dobrze służy.

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
Wygląda super :mrgreen: Gdzie kupiłeś przednią lampę? To jakaś setowa czy od innego moto?

:
k0d0 napisał/a:
Gdzie kupiłeś przednią lampę? To jakaś setowa czy od innego moto?

bardzo podobna do lampy od VTXa

Honda - The Power of Dreams
:
Nowe fotki wedle życzenia :)













Jak widać, nie są jeszcze zrobione koła. Czekam aż się ociepli, aby móc wziąć się za malowanie szprych

[ Dodano: 2014-04-27, 16:27 ]
Lampe kupiłem na allegro, za około 250zł. Jest to lampa na wzór VTX, ale nieco się od niej różni (VTX ma bardziej fikuśna obudówke lampy z przodu, ta która w mojej lampie została w chromie)

:
W świetle dziennym wygląda jeszcze lepiej . Naciesz się z jazdy,koła nie uciekną zdążysz jeszcze pomalować! :-D

:
Piękny bobber! Kawał dobrej roboty Ari!

Przeglądałem dziś FB i jestem tam taki profil Bobber Poland, i jak zobaczyłem tam wstawione fotki od razu wiedziałem że to Twój :)

:
Destiny napisał/a:

Przeglądałem dziś FB i jestem tam taki profil Bobber Poland, i jak zobaczyłem tam wstawione fotki od razu wiedziałem że to Twój :)


Nic o tym nie wiedziałem nawet :lol:

:
Jestem pod wrażeniem , gratulacje :toast:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
Ari - gratuluje!!! Ładna maszyna.

:
No Ari ! Fajnie Ci to wyszło :-)

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Ari napisał/a:
Destiny napisał/a:

Przeglądałem dziś FB i jestem tam taki profil Bobber Poland, i jak zobaczyłem tam wstawione fotki od razu wiedziałem że to Twój :)


Nic o tym nie wiedziałem nawet :lol:


nooo, jest pełna historia prac :) mamy szpiega na forum ;) A prawa autorskie... :D

https://www.facebook.com/...70292747&type=1

:
nie do konca szpiega :D to jest fanpage Bobber Forum Poland, na ktorym Ari rowniez pokazywal przebieg prac, wiec nic dziwnego, ze znalazly sie tez na fb

:
Aaaa to wszystko wyjaśnia ;)

:
świetna robota! takie coś to musi cieszyć :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group