vt 500 goraca niepali
Odpowiedz do tematu

: vt 500 goraca niepali
jak juz wspomnialem w temacie jak sie rozgrzeje i ja zgasze niechce zapalic musi wystygnac jak jest zimna pali na dotyk zawory regulowane gazniki tez moze ktos pomoze

:
Czołem, więc na 'dzień dobry' sprawdź stan świec, fajek, i w szczególności przewodów WN. Pozdrawiam :-)

:
dzieki za rade swiece dzisiaj bede mial wymienie a przewody jakie polecasz

:
hm... :-D najlepiej to kable najbardziej zbliżone jakością i właściwościami do tych fabrycznych, ale nie mam pojęcia co tam masz u siebie upchane :-D może coś z tego : LINK Warto się porozglądać, jest spora oferta, dla tego typu towarów. Pozdrawiam :-)

:
arturo napisał/a:
dzieki za rade swiece dzisiaj bede mial wymienie a przewody jakie polecasz


Bosh z miedzianym rdzeniem w przezroczystej osłonie - poszukaj w sklepach auto-moto .... kupuje się je na metry, potrzebujesz na wszelki wypadek 3 metry

:
pasowalo by jeszcze wymienic fajki nie ?czy tez masz jakies wybrane mateusz

:
arturo napisał/a:
pasowalo by jeszcze wymienic fajki nie ?czy tez masz jakies wybrane mateusz


NGK, a świece najlepiej Denso lub NGK. Poszukaj dokładnie w dziale 500 - posty moje i cezara - są podane numery fajek ngk - w katalogu znajdziesz tylko tą prosta (ta mocno schowaną) a Cezar podał również numer tej łamanej.

:
hmmm wspomniales cezar ? wpadlo mi do glowy ze moze podjade do niego mam rzut beretem 15 km moze by luknal na moto moze sie zna wiecej bo ja slabiutko :)

:
arturo napisał/a:
hmmm wspomniales cezar ? wpadlo mi do glowy ze moze podjade do niego mam rzut beretem 15 km moze by luknal na moto moze sie zna wiecej bo ja slabiutko :)


A oczywiście, jedz - nie dość, ze Ci pomoże to ma na dokładkę bardzo przydatne narzędzie - np, dobrze zrobiony klucz do świec tych głęboko schowanych :-)

:
z tym kluczem to zeczywiscie dobry pomysl ostatnio jak swiece wykrecilem za nic niemoglem jej wyjac :-) ale jakos sie udalo zadzwonie do niego i podjade

:
Arturo co do tych kabli WN to ja te przezroczyste BOSCHA kupowałem w Otwocku jest taki sklepik jak się jedzie przy Biedronce w strone Warszawy i skręca w prawo jak do stolicy do niedaleko po prawej na górce jest mały sklepik z takimi duperelami do moto. Kupisz tam i fajki i przewody WN. Jeśli tam nie ma fajek to mogą Ci na Poniatowskiego w rowerowo skuterowym sprowadzić a jak nie to zamów z www.sklepmotocyklowy.pl

Jadę jadę na motorze...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group