pierwszy upadek :]
Odpowiedz do tematu

worton
[Usunięty]
: pierwszy upadek :]
Hej,



stalo sie niestety :(. Wygladalo na to, ze wszystko ok ale pozniej zobaczylem, ze pekl mi taki lacznik tych rurek od widelca z przodu tuz nad blotnikiem. Na allegro niedawno byla aukcja gdzie koles sprzedawal czesci zawieszenia. Ma ktos moze numer?

:
Numer do tego gościa czy numer tej części?? ;)

Jadę jadę na motorze...
:
Kiedyś bez problemu pospawano mi to COŚ potem wypolerowałem i było jak nowe.

Za spawanie zapłaciłem "na pół litra" ;-)

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż cięzko ich czasem wyprzedzić...
worton
[Usunięty]
:
Hej,



znalazlem ta czesc w katalogu ale sa 4 wersje :).



53240ME4000 - 1

53240ME4010 - 2

53240ME4020 - 3

53240ME4030 - 4 - najnowszy



nr. 4 zamawiac? :)



Pozdrawiam.

:
53240ME4030 będzie ok...

Jak gdzieś kupisz to daj znać ile CIę kosztowało

Jadę jadę na motorze...
:
Ta część jest chyba z duraluminium i bez problemu się spawa w osłonie argonu. Trzeba tylko zaleźć odpowiedni warsztat który zajmuje się spawaniem metali kolorowych i po problemie. :-D

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
worton
[Usunięty]
:
Hej,



dzieki za info Todek :). Ale ona i tak strasznie brzydka juz byla a i ulamala sie przy 3 srubach i w dodatku jeszcze wyszczerbila takze nie bede kombinowal :).



A tak przy okazji to te oslonki na srubki to normalnie mozna podwazyc i zdjac czy trzeba jakos specjalnie uwazac? Nie chcialbym nic wiecej polamac :).



Pozdrawiam.

:
worton napisał/a:
Hej,



dzieki za info Todek :). Ale ona i tak strasznie brzydka juz byla a i ulamala sie przy 3 srubach i w dodatku jeszcze wyszczerbila takze nie bede kombinowal :).



A tak przy okazji to te oslonki na srubki to normalnie mozna podwazyc i zdjac czy trzeba jakos specjalnie uwazac? Nie chcialbym nic wiecej polamac :).



Pozdrawiam.


Śrubokrętem delikatnie a jak będziesz skręcał to olej osłonki a załóż śruby z nierdzewki i po sprawie

worton
[Usunięty]
:
Hej,



266 plnow :]

:
Nie spodziewałem się że Honda może krzyknąć mniej.. :)

Swego czasu widziałem gdzieś przednie zawieszenie i koła na allegro od VT500 chyba tam też była wspomniana część i może warto spytać? jeśli gdzieś jeszcze widnieje to ogłoszenie?

Jadę jadę na motorze...
:
http://moto.allegro.pl/se...y=156&country=1

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
worton
[Usunięty]
:
Hej,



o masz, szukalem go na poczatku tygodnia i nie moglem znalezc. No coz teraz to i tak po ptokach :) ale przynajmniej wyglada klawo :/

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group