Uszkodzone części VT500C
Odpowiedz do tematu

: Uszkodzone części VT500C
Witam

Wpadłem na pewien szatański pomysł i aby go zrealizować poszukuje części do VT500C.

Jeśli ktoś ma takie które nie są mu potrzebne.. mówię tu głównie o uszkodzonych i niepotrzebnych elementach, szczególnie silnika..

Bardzo interesowały by mnie np. połamane korbowody, pęknięte tłoki, zużyte wałki rozrządu, krzywki, bajeczny byłby nawet rozgruchotany wał korbowy. Czy komuś z Was zalegają może takie rzeczy i chciałby się pozbyć?

Chętnie przygarne

Jadę jadę na motorze...
: Re: Uszkodzone części VT500C
Cezar napisał/a:
Witam

Wpadłem na pewien szatański pomysł i aby go zrealizować poszukuje części do VT500C.

Jeśli ktoś ma takie które nie są mu potrzebne.. mówię tu głównie o uszkodzonych i niepotrzebnych elementach, szczególnie silnika..

Bardzo interesowały by mnie np. połamane korbowody, pęknięte tłoki, zużyte wałki rozrządu, krzywki, bajeczny byłby nawet rozgruchotany wał korbowy. Czy komuś z Was zalegają może takie rzeczy i chciałby się pozbyć?

Chętnie przygarne


Parę mam ale nie dam bo tez szatański pomysł mam :-)

:
Się kurna rzeźbiarze znaleźli :mrgreen:

:
renegade26 napisał/a:
Się kurna rzeźbiarze znaleźli :mrgreen:


A tam od razu rzeźbiarze :-)

: Re: Uszkodzone części VT500C
Mateusz napisał/a:
Cezar napisał/a:
Witam

Wpadłem na pewien szatański pomysł i aby go zrealizować poszukuje części do VT500C.

Jeśli ktoś ma takie które nie są mu potrzebne.. mówię tu głównie o uszkodzonych i niepotrzebnych elementach, szczególnie silnika..

Bardzo interesowały by mnie np. połamane korbowody, pęknięte tłoki, zużyte wałki rozrządu, krzywki, bajeczny byłby nawet rozgruchotany wał korbowy. Czy komuś z Was zalegają może takie rzeczy i chciałby się pozbyć?

Chętnie przygarne


Parę mam ale nie dam bo tez szatański pomysł mam :-)




a co masz ciekawego bo może wystarczyło by mi tylko rzucić okiem na to w sobotę i trochę pozapisywać ważniejszych rzeczy :twisted: :twisted:

Jadę jadę na motorze...
: Re: Uszkodzone części VT500C
Cezar napisał/a:
Mateusz napisał/a:
Cezar napisał/a:
Witam

Wpadłem na pewien szatański pomysł i aby go zrealizować poszukuje części do VT500C.

Jeśli ktoś ma takie które nie są mu potrzebne.. mówię tu głównie o uszkodzonych i niepotrzebnych elementach, szczególnie silnika..

Bardzo interesowały by mnie np. połamane korbowody, pęknięte tłoki, zużyte wałki rozrządu, krzywki, bajeczny byłby nawet rozgruchotany wał korbowy. Czy komuś z Was zalegają może takie rzeczy i chciałby się pozbyć?

Chętnie przygarne


Parę mam ale nie dam bo tez szatański pomysł mam :-)




a co masz ciekawego bo może wystarczyło by mi tylko rzucić okiem na to w sobotę i trochę pozapisywać ważniejszych rzeczy :twisted: :twisted:


Swoje pierścienie i zawór, walniętą pompę i zespół napędowy Szatriego ... to na razie ... ale będę szukał dalej :-)

:
interesowała by mnie pompa (jeśli będzie chwilka czasu w sobote to bym poprostu wziął ją do ręki oraz suwmiarkę i zwymiarował :D) , zawory i pierścienie mam, co masz na myśli mówiąc "zespół napędowy" ?

Jadę jadę na motorze...
:
Cezar napisał/a:
interesowała by mnie pompa (jeśli będzie chwilka czasu w sobote to bym poprostu wziął ją do ręki oraz suwmiarkę i zwymiarował :D) , zawory i pierścienie mam, co masz na myśli mówiąc "zespół napędowy" ?


dwie zębatki i łańcuch od Magny. Pompa wyjęta więc możesz robić pomiary. Tylko suwmiarkę weź, bo moją rozkalibrowana jest :-( A nie mam chwilowo czasu ani kasy na zakupy nowej porządnej :-)

:
spoko.. mnie interesuja tylko cześci od VT500C lub innych motocykli gdzie w silniku były takie same części.

Jadę jadę na motorze...
maciuo
[Usunięty]
:
Już wiem!

Chcesz zrobić liste zamiennych części z innych motocykli do vt500 :-P , proponuje zacząć od ntv650, swoją drogą ciekawe czy silnik można potraktować jako część zamienną i czy ten z ntv-ki by sie zmiescil w rame od vt500? :chytrusek:

:
maciuo napisał/a:
Już wiem!

Chcesz zrobić liste zamiennych części z innych motocykli do vt500 :-P , proponuje zacząć od ntv650, swoją drogą ciekawe czy silnik można potraktować jako część zamienną i czy ten z ntv-ki by sie zmiescil w rame od vt500? :chytrusek:




No nie trafiłeś.. NIe taki misterny plan po mojej głowie chodzi :P

Jadę jadę na motorze...
:
Pytanie..

Czy ma ktoś może w domu uszczelkę pod dekiel zaworowy? lub sam dekiel i mógłbym i odrysować podstawę lub zwymiarować tą uszczelkę w skali 1:1?

Shadok masz może jeszcze te uszczelki w CAD'zie o których mówiłeś ?

Jadę jadę na motorze...
:
Pod dekiel zaworów? Ale tam jest gumowata uszczelka...

Zawsze ktoś nas podgląda,
raz są to poeci, raz szpicle.
bodek
[Usunięty]
:
Może nic do tematu, ale co Ty tam knujesz :koso: ?

:
no jest... chodzi mi o szacunkowy (w miarę dokładny) wymiar podstawy dekla i jego kształt.

Interesuje mnie też skan każdej innej uszczelki silnika lub rysunek kadowski...

Jadę jadę na motorze...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group