Akumulator padł
Odpowiedz do tematu

:
W zeszłym roku kupiłem Savage z suchym aku z belgii.Zalałem wodą i działa 2 sezon aż jestem w szoku.Testuje kiedy padnie.

:
Zamówiłem taki akumulator :

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=369198419

Z dostawą gratis pod same drzwi w czwartek :D:D



Od razu jak go podłącze to sprawdzę to generowane napięcie na klamrach akumulatora-żeby rozwiać obawy o ten regulator napięcia który ponoć na 99% sie spalił podczas odpinania akumulatora przy odpalonym silniku.



Jeszcze pytanko : jakie są objawy popsutego regulatora napięcia ??

W razie czego, ma ktoś na zbyciu takie cudo albo jakąś złotą radę ?

:
FurmanS napisał/a:
Zamówiłem taki akumulator :

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=369198419

Z dostawą gratis pod same drzwi w czwartek :D:D



Od razu jak go podłącze to sprawdzę to generowane napięcie na klamrach akumulatora-żeby rozwiać obawy o ten regulator napięcia który ponoć na 99% sie spalił podczas odpinania akumulatora przy odpalonym silniku.



Jeszcze pytanko : jakie są objawy popsutego regulatora napięcia ??

W razie czego, ma ktoś na zbyciu takie cudo albo jakąś złotą radę ?


Powinien pasować, elektrody ma tak jak trzeba ustawione, 12v 12 Ah i jest OK :-)

:
FurmanS napisał/a:
Zamówiłem taki akumulator :

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=369198419

Z dostawą gratis pod same drzwi w czwartek :D:D



Od razu jak go podłącze to sprawdzę to generowane napięcie na klamrach akumulatora-żeby rozwiać obawy o ten regulator napięcia który ponoć na 99% sie spalił podczas odpinania akumulatora przy odpalonym silniku.



Jeszcze pytanko : jakie są objawy popsutego regulatora napięcia ??

W razie czego, ma ktoś na zbyciu takie cudo albo jakąś złotą radę ?


Szatri podał w adresach namiar na gościa, który naprawia/dorabia reglery ... a jak nie podał to poszukaj w użytkownikach i wyślij mu pytanie na prv

:
Cytat:


Szatri podał w adresach namiar na gościa, który naprawia/dorabia reglery ... a jak nie podał to poszukaj w użytkownikach i wyślij mu pytanie na prv




Ok. Wielkie dzięki !!

:
FurmanS napisał/a:
Cytat:


Szatri podał w adresach namiar na gościa, który naprawia/dorabia reglery ... a jak nie podał to poszukaj w użytkownikach i wyślij mu pytanie na prv




Ok. Wielkie dzięki !!


podał linka :-)

:
Witam !!



Dziś doszedł nowy aku, zrobiłem wszycho wg. instrukcji. Odpaliłem moto - działa.

Aku pokazuje 12.55 V przy odpalonym motorze na jałowym biegu i przy 1000 obrotach pokazuje 13.4 przy 5 tys. obrotach około 14-14.2 V .

Chyba sie jednak nie spalił :)



p.s w końcu odpalona juz steskniłem sie z pracą silnika !!



pozdrawiam wszystkich :)

:
No to masz fuksa :-D i pare złoty w kieszeni

:
FurmanS napisał/a:
Witam !!



Dziś doszedł nowy aku, zrobiłem wszycho wg. instrukcji. Odpaliłem moto - działa.

Aku pokazuje 12.55 V przy odpalonym motorze na jałowym biegu i przy 1000 obrotach pokazuje 13.4 przy 5 tys. obrotach około 14-14.2 V .

Chyba sie jednak nie spalił :)



p.s w końcu odpalona juz steskniłem sie z pracą silnika !!



pozdrawiam wszystkich :)


A teraz na koń i przed siebie, byle gdzie, byle do przodu :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group