spalanie
Odpowiedz do tematu

:
Sie żyje nie :)

Jadę jadę na motorze...
:
No i stało się!!

Moja mała zaczęła produkować benzynę na nadbiegu :chytrusek: :chytrusek:

Tak jak już zresztą wcześniej przewidywałem.

Po podróży z mazur w weekend, w trasie, motocykl załadowany ile się dało upchać w sakwy, dodatkowo pasażer z tyłu, prędkości miejscami ponad 160km/h :) :twisted: :twisted: :chytrusek: :chytrusek: Pierwszy raz ją tak po remoncie kręciłem.. Iiiii

Średnie spalanie po 200km jazdy???

2,8L/100km - ktoś da mniej?

Zastanawiam sie czy mi sie kranik nie przestawił że w pozycji ON mam RES bo jedzie i jedzie... :-D

Jadę jadę na motorze...
:
Cezar napisał/a:
No i stało się!!

Moja mała zaczęła produkować benzynę na nadbiegu :chytrusek: :chytrusek:

Tak jak już zresztą wcześniej przewidywałem.

Po podróży z mazur w weekend, w trasie, motocykl załadowany ile się dało upchać w sakwy, dodatkowo pasażer z tyłu, prędkości miejscami ponad 160km/h :) :twisted: :twisted: :chytrusek: :chytrusek: Pierwszy raz ją tak po remoncie kręciłem.. Iiiii

Średnie spalanie po 200km jazdy???

2,8L/100km - ktoś da mniej?

Zastanawiam sie czy mi sie kranik nie przestawił że w pozycji ON mam RES bo jedzie i jedzie... :-D


Ty uważaj, bo ja właśnie się dziś zorientowałem, że nie mam rezerwy ... zapomniałem wsadzić w kranik tej plastikowej rurki :-)

:
Mateusz napisał/a:


Ty uważaj, bo ja właśnie się dziś zorientowałem, że nie mam rezerwy ... zapomniałem wsadzić w kranik tej plastikowej rurki :-)




Kranika nie ruszałem więc raczej nic z niego nie wyleciało... no i benzyna jest w baku. :shock:

Jadę jadę na motorze...
:
My kuplowi po cichu dolewaliśmy wachy :-D

Dopiero był wściekły jak przestaliśmy :mrgreen:

:
Dziubek napisał/a:
My kuplowi po cichu dolewaliśmy wachy :-D

Dopiero był wściekły jak przestaliśmy :mrgreen:




Hehehe dobre :)

To dopiero musiał być w szoku :twisted:

Jadę jadę na motorze...
:
Cezar napisał/a:
Dziubek napisał/a:
My kuplowi po cichu dolewaliśmy wachy :-D

Dopiero był wściekły jak przestaliśmy :mrgreen:




Hehehe dobre :)

To dopiero musiał być w szoku :twisted:




Ty będziesz w podobnym, jak Ci Tomi wszystko opowie. ( :?: )

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
hęęęę? :-/ :shock: :-( :-x :roll: :-P

Jadę jadę na motorze...
:
Tak sobie tylko konfabuluję ;-) :lol: :-P

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group