Ile pali i dlaczego tak dużo
Odpowiedz do tematu

:
zwykle dział to tak że większa pojemność = mniejsze obciążenie silnika = mniejsze spalanie. Rozmawiałem z gościem od GoldWinga (1800ccm) spala mu średnio 6l/100 ;-)

-=< wyvern >=-

Dziewczyny - Nurek może głębiej ;-)
Adamko
[Usunięty]
:
wyvern napisał/a:
zwykle dział to tak że większa pojemność = mniejsze obciążenie silnika = mniejsze spalanie. Rozmawiałem z gościem od GoldWinga (1800ccm) spala mu średnio 6l/100 ;-)

Dokładnie. Jak śmigałem 125 to żeby wyrobić się z resztą stawki manetka była na fulla odkręcona i spalanie wychodziło ponad 4 litry. Teraz Magna bierze niecałe 5 przy 110/120 średniej w trasie.

:
Moja 600
Trasa przy 100-110 km/h 3,5-3,7 l
Miasto 4,7-5 l

:
Ostatnia przejażdżka ok. 1200 km spalanie 3,64.

Marcin
:
wyvern napisał/a:
zwykle dział to tak że większa pojemność = mniejsze obciążenie silnika = mniejsze spalanie. Rozmawiałem z gościem od GoldWinga (1800ccm) spala mu średnio 6l/100 ;-)

Zapewne można zejść GL1800 do 6l, ale ja bym nie nazywał już takiego przemieszczania się jazdą, bo to raczej "snucie się" jest.... Nuda... :mrgreen:

Nawrót choroby! :)
:
senda napisał/a:
wyvern napisał/a:
zwykle dział to tak że większa pojemność = mniejsze obciążenie silnika = mniejsze spalanie. Rozmawiałem z gościem od GoldWinga (1800ccm) spala mu średnio 6l/100 ;-)

Zapewne można zejść GL1800 do 6l, ale ja bym nie nazywał już takiego przemieszczania się jazdą, bo to raczej "snucie się" jest.... Nuda... :mrgreen:


Można zejść i do 4l ale nie na naszym paliwie ;-)

Nic tak nie zabija czasu jak motor
:
Wszystko w myśl zasady
=Jak się komuś śpieszy to się Orlen cieszy"

.Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.
:
Zalałem po raz trzeci raz bak do mojej nowej Hondy vt 600 (1996) i okazało się, że w mieście spala 6,7l/100km, a w trasie 5,1l/100km.
Diabli wiedza ile ten motocykl stał w garażu i co w nim było wymieniane czy tez regulowane.
Póki co zamówiłem filtr powietrza i paliwa-powinny trochę pomóc, a regulację gaźników zrobię już chyba wiosną.

:
To trochę dużo na trasie, ja schodzę do ok 4,5l, załadowana na maxa (żona na plecach, sakwy, kufer i torba na kufrze pełne) podchodzi pod 5l. W mieście zwykłe spalanie to 6l/100, ale też w mieście często jest męczona bardziej niż w trasie.
Mam ten sam rocznik, odblokowana (chyba nie do końca bo zmieniałem krućce i podejrzewam, że dysze są nie zmienione, filtr napewno jest niezmieniony), regulowane i synchronizowane gaźniki w poprzednim sezonie)

-=< wyvern >=-

Dziewczyny - Nurek może głębiej ;-)
:
Cosik te wasze sprzęty za dużo palą, moja po mieście najwięcej zeżarła 5,4 i to jak jej dawałem w komin (no bez przesady oczywiście). średnio wciąga około 5l. Trasa to jakieś 4 litry przy prędkości max 120km/h . Nadmienię że mam tylko 4 biegi (do przodu) i dwa do tyłu (lewa i prawa noga) :lol:

"Kiedy siedzę na maszynie totalny czuję luz" (Dżem)
:
Moja Blacklady spala zawsze tylko tyle ile jej wleję, ani mniej ani więcej :lol: :-P

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Moja Hania
trasa- normalna jazda 100-110 4l
Srednio z miastem max 5l

"Nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć"
:
no mi raz wzieła 5,5 ale to przy pałowaniu spod świateł na maxa

:
Moja dziś spaliła na trasie 3,8l :chytrusek:

:
Sylwek napisał/a:
Cosik te wasze sprzęty za dużo palą, moja po mieście najwięcej zeżarła 5,4 i to jak jej dawałem w komin (no bez przesady oczywiście). średnio wciąga około 5l. Trasa to jakieś 4 litry przy prędkości max 120km/h . Nadmienię że mam tylko 4 biegi (do przodu) i dwa do tyłu (lewa i prawa noga) :lol:


Da sie jechac 120 km/h ? :)
Przy 100 mam juz opory ze to juz koniec mozliwosci silnika :)
Tez mam 4 biegi :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group