Remont rozpoczety 2
Odpowiedz do tematu

:
Mateusz napisał/a:
A tak BTW, Jarek, polerujesz coś jeszcze? Czy ewentualnie mogę pożyczyć zestaw do polerowania? Głownie chodzi mi o wiertarkę i węża :-) Moja wiertara ma za wysokie obroty zdaje się
Mati chroniczny brak czasu-ale muszę się wziąść- jak potrzeba na ten tydzień mogę użyczyć :mrgreen:

nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
:
jarek73 napisał/a:
Mateusz napisał/a:
A tak BTW, Jarek, polerujesz coś jeszcze? Czy ewentualnie mogę pożyczyć zestaw do polerowania? Głownie chodzi mi o wiertarkę i węża :-) Moja wiertara ma za wysokie obroty zdaje się
Mati chroniczny brak czasu-ale muszę się wziąść- jak potrzeba na ten tydzień mogę użyczyć :mrgreen:


To ja Cię ograbiał nie będę :-) Bo a nuż znajdziesz chwilę ... trzeba się wybrać do jakiej castoramy i se giętkiego węża zakupić :-)

:
Ja dziś rozbebeszyłem swojego. :chytrusek:

Silniczek wyjęty, głowice zwalone.

Na dniach pojadę z głowicami do regeneracji, uszczelki już się robią więc powinny też na dniach być do odbioru. :koso:

Mam nadzieję że do przyszłej niedzieli poskładam jak będę miał wszystkie graty w komplecie to za jeden wieczór powinienem poskładać :twisted:

:
W porę sie bierzecie za remonty ;)

Jadę jadę na motorze...
:
A moje opony sa juz w warszawie :P nareszcie po 26 tygodniach czekania :D i w sobote motór bedzie juz na kolach :D

Honda Shadow VT1100 C3X Aero - Tarantella
BMW F800GS 2008 - Apache
MW750 - Kaśka
Dr650

Podróże. Te małe i te duże - Galactic Adventure
:
26 tygodni ;) Kto da więcej? ;)

Jadę jadę na motorze...
:
Cezar napisał/a:
W porę sie bierzecie za remonty ;)


Jak byś akurat kupił mieszkanie to też bys miał "przesunięcie" :-) Nie marudź :-)

:
zaczeliśmy składamie shadowki Matiego



http://pl.youtube.com/watch?v=nuLHKvI1DEA



niestety, z przyczym technicznych nie dokończyliśmy jeszcze

:
Ta przyczyna techniczna wydaje mi sie że tkwi w rękach :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

VT 500 84 - VT 1100 96 - VTX 1300 06 - VT 1100C2 Sabre 06
:
chłopakom części zabrakło.. a zazwyczaj zostaje :) ale można było dorobić z puszki po piwie :)

Jadę jadę na motorze...
:
Ja dzisiaj odebrałem uszczelki pod głowice a jutro pojadę pewnie po głowice więc w niedzielę powinienem odpalić :chytrusek:

:
szatri napisał/a:
zaczeliśmy składamie shadowki Matiego



http://pl.youtube.com/watch?v=nuLHKvI1DEA



niestety, z przyczym technicznych nie dokończyliśmy jeszcze


Zatrzymany kadr jest rewelacyjny :-) Chłopaki pozują :-)

Przyczyny techniczne już leżą u mnie na stole :-) Tak więc, Waldeczku, jak tylko znajdziesz chwilkę .... :-)

:
Odpaliłem

:
Gratulacje

To są emocje co ?

Też to miałem.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż cięzko ich czasem wyprzedzić...
:
Mati śpiesz się z remontem, żebyś nie musiał jechać puszką, bo na plecaczka, to chyba się u nikogo nie załapiesz :lol:

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group